RENGINIAI
IX/2018 Raseiniuose


Rugsėjo 22 d. 12.00 val.

Raseinių dviratininkų klubas ,,Minam“ ir aktyvaus laisvalaikio organizatorius ,,DayOut.lt“ kviečia į dviračių orientacines varžybas ,,Raseiniai 2018“

Orientacinės varžybos vyks Raseinių rudens šventės metu

Planuojamas varžybų laikas nuo starto iki apdovanojimų 12.00 – 16.00.

 Varžybų tikslas – skatinti aktyvų laisvalaikį ir sudaryti galimybę pažinti ar atrasti iš naujo Raseinių kraštą bei jo įdomias ir lankytinas vietas.

  • Orientacinės varžybos vyks žaidimo forma. Varžybų dalyviai turės iššifruoti nurodytus objektus, juos surasti ir nusifotografuoti jų fone. Planuojamas nuvažiuojamas atstumas ieškant objektų – apie 35 – 60 km. 
  • Varžybų dalyviai pagal amžių ir lytį į atskiras grupes neskirstomi. Varžybose vienodomis sąlygomis galima dalyvauti individualiai ir komandose iki 5 žmonių. 

Į varžybas registruojami tik dalyviai/komandos, atitinkantys Kelių eismo taisyklių reikalavimus, keliamus dviratininkams ir jų dviračiams. 

  • Organizatoriai varžybų dalyviams prieš startą išdalins starto numerius, identiškus žemėlapius su pažymėtais objektais ir lapus su užuominomis apie objektus. 


PRIZINIŲ VIETŲ LAIMĖTOJŲ LAUKIA VERTINGI PINIGINIAI PRIZAI!

  • Šventės metu vyks koncertai, veiks amatininkų mugės, atrakcionai vaikams, maitinimo punktai. Tad dviratininkus kviečiame atvykti kartu su šeimų nariais.

Detalesnė informacija ir varžybų taisyklės jau netrukus: https://www.facebook.com/events/273617163364371/