RENGINIAI
XII/2016


Gruodžio 17 d. 17 val. Raseinių rajono kultūros centre

Bilieto kaina 10 eur. Bilietų kasos darbo laikas.

 

Artėjančio kūrybinio 30-mečio proga, Lainius (Laimontas Dinius), vienas originaliausių lietuviškos intelligent pop scenos atlikėjų, kompozitorių ir prodiuserių, su grupe parengė parengė naują ir įpūdingą koncertinę programą, kuri tikrai išsiskiria lietuviškojoje pop scenoje dainų originalumu, įvairove, konceptualumu. Išskirtinis Lainiaus kūrybos bruožas – originalūs, įdomūs , nuotaikingi ir gilūs tekstai, įvairi, melodinga ir nemonotoniška muzika, kas nėra būdinga šiuolaikinei pop muzikai.


Jau greitai pasirodys naujas albumas „Kitos durys“, kuris  po antologinio ir limituoto albumo „Širdis“, dar labiau maloniai nustebins daugelį kokybiškos lietuviškos synth-pop-rock muzikos gerbėjų. Įrašant albumą ir mega hitą „Kitos durys“ talkino Andrius Mamontovas, Paulius Jasiūnas, Saulė, Gerda Damskytė ir daugelis kitų.


Koncertinė programa, prasidedanti melodingais elektro-pop štrichais ir melodijomis įsibėgėja ir muzikos bei atlikimo trykštanti energija nepalieka abejingų, nes didžioji dalis koncertinės programos – puikiai dar iš auksinių Rondo laikų žinomi hitai, skambantys naujai ir nepaliekantys abejingų. Tokios dainos kaip „Tau“ „Širdis„, „Lėlė“, „Viskas gerai“, „Dervišas“, „Aš ateisiu“, „Atsiprašau“ , puikūs koveriai „Vienatvės medis“ /Vairas/, „Rugiuose“/Hiperbolė/ ir, žinoma, naujausi hitai „Kitos durys“, „Gera diena“ bei daugelis kitų,-  pasako viską.

 

Daugiau informacijos facebook Lainius - ex Rondo tel. nr. 8 698 23126, el.paštas: lainius@splius.lt