Naujienos
Įžiebta Kalėdų eglutė ir Ariogaloje

Paskelbta 2019 12 11

Gruodžio 10 d. vyko Ariogalos miesto aikštės atidarymo ir Kalėdinės eglės įžiebimo šventė. Šventėje ariogaliečius  sveikino ir linkėjo gerų švenčių Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, mero pavaduotojas Kęstutis Užemeckas, Ariogalos seniūnas Saulius Buividas. 18 val. prasidėjo „Kalėdinis žvaigždžių šou su DJ MAMA“, kurio metu buvo įžiebta Ariogalos Kalėdų eglutė. 

plačiau
 
„Dainos studija" Raseinių specialiosios mokyklos eglutės įžiebime

Paskelbta 2019 12 11

Gruodžio 10 d. 12 val. Raseinių rajono kultūros centro „Dainos studija" dalyvavo Raseinių specialiosios mokyklos eglutės įžiebime. Mūsų laukė nuostabi aplinka, daug šiltų šypsenų ir nuostabaus grožio eglutė. Šventėje dešimt  „Dainos studijos" dainorėlių atliko keturis kūrinius. Šventės būta išties spalvotos.

plačiau
 
Raseiniuose įžiebta Kalėdų eglė

Paskelbta 2019 12 09

Gruodžio 8 d. vakarą Nepriklausomybės gynėjų aikštėje Raseinių miesto eglutės įžiebimo šventės „Paragauk Kalėdų“ metu įsižiebė Raseinių Kalėdinė eglė. Kalėdų šventėje turėjome unikalią progą susitikti su Kalėdų Seneliu ir pasivažinėti senovės laikus primenančiu traukinuku, kuris džiugino ne tik mažuosius, bet ir suaugusiuosius. Raseinių miesto ir rajono gyventojus bei svečius sveikino Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis. Renginio metu vyko prekybinė mugė. Šventę papuošė atlikėja Laura Remeikienė ir draugai.

plačiau
 
Gruodžio 8 d. Šiluvoje vyko popietė „Advento keliu“

Paskelbta 2019 12 09

Po sumos Šv. Mišių bazilikoje, paminėję antrąjį Advento sekmadienį, rinkomės į Šiluvos informacinį centrą (muziejų). Puikią, dvasingą programą šiluviškiams dovanojo RRKC Nemakščiuose kolektyvas ir Nemakščių seniūnijos jungtinis ansamblis. Šešti metai, kai nemakštiškiai paruošia advento laikotarpiui dvasingą programą ir dovanoja ją ne tik mūsų rajono žmonėms, bet išvyksta ir į kitų rajonų vietoves.

plačiau
 
„Dainos studija“ Šarkių bendruomenės šventėje

Paskelbta 2019 12 09

Gruodžio 6 d. 17.30 val. RRKC „Dainos studija" dalyvavo Šarkių bendruomenės eglutės įžiebimo ir besmegenių sąskrydžio šventėje. Buvome vieninteliai dainorėliai. Šventė buvo kukli, bet smagi. Buvo vaišinama karšta koše, o „Dainos studijos" vaikai buvo apdovanoti Kalėdų senelio.

 

plačiau
 
20 metų Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos veiklai

Paskelbta 2019 12 09

RRKC Šiluvoje ir Šiluvos neįgaliųjų globos bendrija suvienijo pajėgas gražiai šventei - 20 metų Šiluvos neįgaliųjų globos bendrijos jubiliejinei šventei. Šventė vyko RRKC Šiluvoje gruodžio 7 d. Nuo 2012 metų tarp šių dviejų organizacijų vyksta glaudus bendradarbiavimas, tad, geranorišku susitarimu pasidalinome pareigas: RRKC Šiluvoje buvo atsakingas už scenarijų, meninę programą ir šventės pravedimą, o Šiluvos neįgaliųjų globos draugija atsakinga buvo už stendo paruošimą, skirtą 20 –ies metų veiklos apžvalgai, už renginio scenografiją, renginio aplinkos paruošimą ir papuošimą.

plačiau
 
Romansų vakaras Gabšiuose

Paskelbta 2019 12 06

Š. m. lapkričio 30 d. Gabšių bendruomenės namuose vyko romansų vakaras, kuriame koncertavo Gabšių moterų vokalinis ansamblis „Nostalgija“ ir Lyduvėnų moterų vokalinis ansamblis „Lyduva“ (vad. Gražina Grabienė).

 

 

plačiau
 
Apdovanojimai konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2019 12 06

Šiemet jau 21 –ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame  rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirto vietovardžių ir Žemaitijos metams. Konkurso tikslas - skatinti susidomėjimą gimtojo krašto istorija ir gamta, etnine kultūra, gražiausia vidurio Lietuvos upe – Dubysa, ugdyti pilietiškumą ir meninę saviraišką. Šiemet buvo trys temos: „Lietuvos vietovardžiai- tai atminties ir kalbos lobynas, o kartu – mūsų protėvių kūrybingumo išraiška“, „Mes – žemaičiai raseiniškiai“, „Gamtos ir žmogaus veiklos darna – Dubysos regioninio parko vertybių apsaugos garantas“.

plačiau
 
Padėkos vakaras „Bendrumas širdį šildo“ Sujainiuose

Paskelbta 2019 12 05

Artėjančios gražiausios metų šventės daugelį mūsų paskatina ištarti nuoširdų „AČIŪ“ už didelius ir mažesnius darbus, už gerą žodį, duonos riekę, o kartais tiesiog už pabuvimą drauge, padėkos vakare „Bendrumas širdį šildo“.

plačiau
 
Šiluvos ir Katauskių kolektyvai svečiuose Meironiškiuose

Paskelbta 2019 12 05

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ ir Raseinių rajono kultūros centro Katauskiuose moterų vokalinis ansamblis „Pienė“ (vadovas Saulius Beniulis) Krakių kultūros centro Meironiškių skyriaus vadovės Ritos Tamošaitienės kvietimu gruodžio 1 d. dalyvavo Adventinėje popietėje „Advento tiltu į šv.Kalėdas“ Meironiškiuose (Krakių kultūros centras). Prieš Adventinę popietę vyko Advento vainiko pynimo edukacija. Renginio metu tautodailininkė Sondra Žalakevičienė, kurios paruoštos adventinės dekoracijos papuošė salę, papasakojo apie Advento įvairius papročius.

plačiau
 
Katauskių kolektyvo koncertas Truskavos kultūros centre

Paskelbta 2019 12 05

Raseinių rajono kultūros centro Katauskiuose vokalinis moterų ansamblis „Pienė“ (vadovas Saulius Beniulis) lapkričio 30 d. dalyvavo Regioninėje ansamblių šventėje „Dainoje randu draugus“ Truskavoje. Šventėje be Truskavos kultūros centro kolektyvo ir Katauskių moterų vokalinio ansamblio „Pienė“, dalyvavo kolektyvai iš Josvainių (Kėdainių r.), Čiobiškio (Širvintų r.), Skirsnemunės (Jurbarko r.). Koncerto metu tarp kolektyvų dainų saksofonu ir klarnetu atliko nuostabaus grožio melodijas muzikantas iš Subačiaus (Kupiškio r.).

plačiau
 
Šiluvos kolektyvo koncertas Šakiuose

Paskelbta 2019 12 05

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ (vadovas Saulius Beniulis) lapkričio 29 d. kultūrinių renginių organizatorės Astos Grigaitienės kvietimu svečių teisėmis dalyvavo Vokalinės muzikos festivalyje-konkurse „Zanavykų balsai“ Šakiuose. Po festivalio-konkurso kolektyvų pasirodymų, kol vertinimo komisija tarėsi, Šiluvos vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ koncertavo. Nustebino publikos ir smalsumas, ir nuoširdus atliekamų dainų klausymas.

plačiau
 
Tarptautinio mėgėjų teatrų festivalio „VAIDĖNAM TIEVŪ KALBA“ dalyviai

Paskelbta 2019 12 05

Lapkričio 30 dieną, paskutinį rudens šeštadienį, tradiciškai į Skuodo rajono kultūros centrą rinkosi tarptautinio mėgėjų teatrų festivalio „VAIDĖNAM TIEVŪ KALBA“ dalyviai. Be galo džiaugiamės, kad RRKC Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ turėjo garbės sudalyvauti šiame festivalyje. Juolab, kad  pakvietė pats festivalio sumanytojas ir organizatorius Edmundas Untulis. Jis gi ir šiluviškių vaidinamos pjesės autorius.

plačiau
 
Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuotame seminare Kretingoje

Šaskelbta 2019 12 04

Š. m. gruodžio 3 d. Raseinių rajono kultūros centro kultūros darbuotojai dalyvavo Lietuvos nacionalinio kultūros centro organizuotame seminare, skirtame Žemaitijos regiono ir Klaipėdos krašto kultūros centrų vadovams, pavaduotojams ir renginių organizatoriams. Seminaro metu vyko VGTU Kūrybinių industrijų fakulteto prodekanės Angelės Tamulevičiūtės ir tarptautinių mokymų eksperto Roberto Mincevičiaus vedami užsiėmimai. Raseinių rajono kultūros darbuotuojai turėjo galimybę dar laibiau patobulinti savo esmines, bendrąsias, asmeninio efektyvumo, komunikacijos kompetencijas.

plačiau
 
Edukacinė popietė Kalnujuose

Paskelbta 2019 12 02

Artėjant didžiosioms metų šventėms moterys rinkosi  į RRKC Kalnujuose  esančią   salę  gaminti žvakes. Iš pradžių nedrąsiai,  o paskui viskas ėjosi  „kaip iš pypkės“. Pasigamino net po kelias žvakes, pasipuoš namus, o kitas - dovanos. Vaikai spalvino iš sodos ir krakmolo pagamintus žaisliukus. Jie džiugins Kalėdų eglutę. Moterys nusprendė, jog tai geras laisvalaikio praleidimas, o kūrybai visada minčių atsiras. Jau kitą penktadienį 16 val. dalinsimės mezgimo paslaptimis.  Laukiame visų norinčių  dalyvauti.

plačiau
 
Adventinis susitikimas „Pradžia“ Gervinėje

Paskelbta 2019 12 02

Adventas yra džiaugsmingas Dievo laukimo metas. Tai laikas, kai skaičiuojami nuveikti darbai, o mintyse dėliojasi padėkos žodžiai artimiesiems ir tiems, kurie darbų sūkuryje ištiesia ranką... Lapkričio 30 d. RRKC Gervinėje vyko popietė – Adventiniai susitikimai „Pradžia“. Jaukumu ir šiluma pripildytuose bendruomenės namuose, mažieji kaimo gyventojai susirinkusiems padovanojo teatralizuotą spektakliuką apie adventą, jo reikšmę ir laukimo – kūdikėlio Jėzaus gimimo prasmę. Kad advento laikotarpis, stebuklo laukimas būtų įdomesnis, gaminome ir dekoravome angeliukus, taip sukurdami stebuklingą angelų miestą.

plačiau
 
Šokių kolektyvas „Nuotaika" festivalyje „Draugystės tiltai 2019"

Paskelbta 2019 12 02

Lapkričio 29 d. RRKC šokių kolektyvas „Nuotaika" jau 15 kartą dalyvavo Kauno miesto XV respublikiniame pramoginių šokių sceninių kompozicijų festivalyje „Draugystės tiltai 2019".

plačiau
 
„Laiškai...“

Paskelbta 2019 11 26

Lapkričio 23 d. RRKC Šiluvoje turėjo garbę dalyvauti gražiame Šiluvos gimnazijos jubiliejuje: 70 metų viduriniam ugdymui Šiluvoje „Laiškai...“. Tą puikų rudenišką rytą į Šiluvos gimnazijos gimtadienį važiavo, ėjo, skubėjo daugelio kartų  buvę mokiniai, mokytojai. Čia apsilankė prof. A. Vaišvila su žmona, savivaldybės, švietimo atstovai ir daug daug besimokiusiųjų kažkada  mokinių, dabar jau pasipuošusių  žila šarma...

plačiau
 
RRKC Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" Šiluvos gimnazijos šventėje

Paskelbta 2019 11 25

RRKC Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" dalyvavo Šiluvos gimnazijos vidurinio ugdymo 70 -mečio jubiliejaus šventėje. Šokių kolektyvas sušoko du šokius: „Apsuktinis  ir „Šelmių polka“. Džiaugiamės galėdami sudalyvauti tokiame gražiame renginyje.

plačiau
 
Respublikinis romansų vakaras „Menu aš tas dienas“

Paskelbta 2019 11 25

2019 m. lapkričio 22 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje.įvyko respublikinis romansų vakaras „Menu aš tas dienas“. Renginyje dalyvavo Radviliškio kultūris centro liaudiškos muzikos kapela „Radvija“ (vad. Jūratė Stakvilevičienė), Kauno „Randevu“ (vad. Jūratė Svidinskienė), Kauno liaudiškos muzikos kapela „Smilga“ (vad. Kajetonas Bačkutis) ir Raseinių rajono kultūros centro folkloro ansamblis „Degule“ (vad. A. Nikžentaitienė). Dėkingi atlikėjams ir mūsų nuoširdiesiems žiūrovams.

plačiau
 
1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   29   sekantis