Naujienos
Dainuojanti Lietuva Ariogaloje


Paskelbta 2018 02 28

Vasario 25 d. Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje įvyko tradicinė rajoninė vokalinių ansamblių, solistų, duetų, tercetų, kapelų šventė  ,,Dainuojanti Lietuva''. Tai buvo nuostabi  šventė. Kultūros namų salė vos sutalpino visus svečius, žiūrovus ir saviveiklininkus. Visi buvo pakilios ir šventinės nuotaikos.

 

Kultūros namų sceną papuošė ariogališkės Minkos Tautkienės austos tautinės juostos. Renginį vedė kultūrinių renginių organizatorė ir puikioji šventės šeimininkė Rasa Sadauskienė. Ypač visus  sužavėjo ir maloniai nuteikė, scenoje pasirodę  ir gražiais tautiniais rūbais pasipuošę mažiausieji dainorėliai: Ariogalos vaikų lopšelio - darželio auklėtiniai su vadove Rita Grubliauskiene, kurių rankutėse plazdėjo mažos Lietuvos vėliavėlės. Nuoširdžiai dėkojame jiems už tai. Renginyje skambėjo pačios gražiausios, nuoširdžiausios ir melodingiausios dainos, skirtos mūsų Lietuvai. Už nepamirštamą šventinį koncertą ir puikią nuotaiką, už pačias gražiausias lietuviškas dainas, nuoširdžiai dėkojame kultūrinių renginių organizatorei Rasai Sadauskienei, Raseinių rajono Tarybos nariui Andriui Bautroniui, meno vadovei Renatai Aleksiejienei ir visiems dainininkams, muzikantams. Širdingai dėkojame mažosioms solistėms: Elizai Aputytei ir Gabijai Siautilaitei. Vaidos Aputytės ir  Ritos Urbonienės duetui, Gėluvos moterų tercetui,  Gėluvos moterų ansambliui ir jų vadovei Ritai Andriuškevičienei, Butkiškės kaimo kapelai ir vadovui Andriui Bautroniui, Plikių moterų vokaliniam ansambliui ir jų vadovui Viktorui Štilpai, Paliepių moterų vokaliniam ansambliui ir vadovei Vaidai Aputytei, Viduklės moterų vokaliniam ansambliui, Sujainių mišriam vokaliniam ansambliui ,,Šypsena'' ir vadovei Ligitai Matelienei, Ariogalos liaudiškos muzikos kolektyvui ,,Versmė'', Ariogalos mišriam vokaliniam ansambliui ,,Radasta'' ir jų vadovei Renatai Aleksiejienei, Šiluvos vokalinei grupei ,,Ingrida ir draugai'' bei vadovui  Sauliui Beniuliui, Kaulakių moterų vokaliniam ansambliui ir jų vadovui Valdui Paulauskui, Girkalnio liaudiškos muzikos kapelai ,,Gojus'' ir jos vadovams Sigitai ir Antanui Vaitiekūnams. Na, o kai užgrojo kapela ,,Gojus'', salėje sukosi linksmos šokėjų poros.

 

Renginį apvainikavo visų dainininkų ir  žiūrovų bendra finalinė daina ,,Tai gražiai mane augino'' ir  apdovanojimai, skirti kiekvienam renginyje dalyvavusiems kolektyvui. Meno kolektyvams buvo įteiktos gėlės, padėkos raštai ir suvenyrai. Rankų darbo suvenyrus pagamino ariogališkis Gintaras Vancevičius. Nors koncertas tęsėsi net tris valandas, bet mums, žiūrovams, jis neprailgo, nes dainos buvo apie Lietuvą - mūsų gimtąjį kraštą. Žmonių  akyse ir širdyse nesunkiai galėjome pastebėti - ,,Mes tikrai mylim Lietuvą!''

 

Teksto autorius Teresė Plisienė

Teksto nuotraukos A.Noreikos