Naujienos
Edukacinė valandėlė - Velykų mugė Paliepiuose


Paskelbta 2018 04 06

Prieš pat Šv. Velykas, kovo 24 d., Raseinių rajono kultūros centre Paliepiuose vyko edukacinė valandėlė – Velykų mugė. Ši mugė, kaip ir daugelis renginių, taip pat skirta paminėti Lietuvos 100-metį. 
 

Į Velykų mugę sugužėjo nemažas būrys vaikų, o taip pat ir būrelis mamų. Visi jie nieko nelaukdami kibo vykdyti užduotį – ruošti šimtą pieštų kiaušinių ir jais puošti Velykų medį! Mažieji piešė flomasteriais ir pieštukais, didesnieji pasitelkė akvarelę ir plunksnas... Džiugu, kad prie vaikų nieko nelaukdamos prisidėjo ir mamos, kurios ne tik piešė, bet ir demonstravo kiaušinių dažymo įgudžius, bei dalinosi patarimais!
Papuošę Velykų medį visi vaišinosi tortu ir šilta arbata. Štai tokia Velykų mugė Paliepių kultūros namuose! Šią šventę pratęsėme balandžio 7 d., Atvelykio šventėje „Rieda margutis“. Su vaikais prisiminėme tradicinius Velykų švenčių žaidimus: kiaušinių ieškojimas, kiaušinių ridenimas ir kitus. Po žaidimų išrinkome gražiausią margutį ir visus dalyvius bei laimėtojus apdovanojome saldžiomis dovanėlėmis.

Džiaugiamės grįžtamuoju ryšiu su vaikais ir tėveliais. Labai malonu, kai sulaukiame padėkų ir pastebėjimų, kad vaikams gyvenantiems kaime ar besisvečiuojantiems pas senelius yra kur ateiti ir smagiai bei turiningai praleisti laiką!

 

Teksto autorė:

Kultūrinių renginių organizatorė Regina Krušinskienė

Teksto nuotraukos Reginos Krušinskienės