Naujienos
Užkalnių kaimo bendruomenės 15-os metų jubiliejaus šventė

Paskelbta 2019 04 10

Balandžio 5 -osios vakarą į Užkalnių kaimo bendruomenės salę susirinko energingi ir smalsūs kaimo bendruomenės gyventojai ir gausus būrys svečių atšvęsti garbingo Užkalnių kaimo bendruomenės 15 – os metų jubiliejų. Gražiai papuošta salė ir pakili saviveiklininkų nuotaika žadėjo puikų vakarą.

plačiau
 
Kokneses Ziņģi

Paskelbta 2019 04 10

2019 m. balandžio 6 d. Raseinių kultūros centro folkloro ansamblis „Degule“ dalyvavo Latvijoje Kuoknesės nuovados kultūros namų surengtame liaudiškų romansų, romantiškų melodijų festivalyje. Regėjome ir girdėjome daug įvairių latviškų atlikėjų pasirodymų, įvairiausių pritariančiųjų instrumentų sudėčių, gausybę gražios muzikos. Tuo pat metu vyko tautodailininkų mugė, žolininkų, kulinarinio paveldo tęsėjų ekspozicijos, pamokos, pardavimai.

 

plačiau
 
54-asis poezijos pavasaris „Pareisiu su paukščiais“ Kalnujuose

Paskelbta 2019 04 10

Kalnujuose nuskambėjo 54-asis poezijos pavasaris „Pareisiu su paukščiais“, skirtas poeto Marcelijaus Martinaičio gimimo 83-iosioms metinėms paminėti. eno vadovas Kęstutis Klikna padainavo pagal M. Martinaičio eiles sukurtas dainas ,,Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“, ,,Tu numegzk man, mama, kelią“, pagal P. Širvio eiles sukurtas dainas. M.Martinaičio, K.Kubilinsko, J.Degutytės, P.Širvio, A.Baltakio, J.Marcinkevičiaus eiles skaitė vokalinio ansamblio ,,Kalnuja“ dainininkės. Naujausius savo eilėraščius apie pavasarį, paukščius ir gyvenimo prasmę paskaitė rajono literatas Pranas  Laurinavičius.

plačiau
 
Nuotaikingas sekmadienis Gervinėje

Paskelbta 2019 04 10

Kaip L. Van Bethovenas yra sakęs „Muzika – liaudies poreikis...“ Balandžio 7 d. popietę Gervinėje vyko nuotaikingas atlikėjo, visiems puikiai žinomų dainų autoriaus Laimučio Purvinio jubiliejinis koncertas. Susirinkusieji į koncertą puikiai praleido laiką. Ne tik pasiklausė koncerto, bet ir betarpiškai pabendravo su atlikėju. Ačiū visiems atėjusiems ir ačiū atlikėjui L. Purviniui už nuoširdų koncertą.

plačiau
 
Konkurse „Baltic Amber Seinai 2019“

Paskelbta 2019 04 09

Ankstų, gaivų balandžio 6-osios rytą RRKC Katauskiuose tautinių šokių ir moterų šokių kolektyvai „Atgaiva“ (vad. L.Balserienė), RRKC Sujainiuose moterų šokių kolektyvas „Banga“ (vad. L.Balseriene) vyko į konkursą „Baltic Amber Seinai 2019“ Seinuose (Lenkija). Visų akis ir širdį džiugino 45 įvairių žanrų šokių pasirodymai.

plačiau
 
Kapela „Kalnuja“ „Grok, Jurgeli‘‘ šventėje

Paskelbta 2019 04 09

Balandžio 6 d. Kalnujų kaimo kapela „Kalnuja“ dalyvavo Žemaitijos ir Mažosios Lietuvos kaimo kapelų šventėje – varžytuvėse „Grok, Jurgeli“ Šilalėje. Gražiausias dainas dovanojo „Karčema“ iš Šilutės, „Virventa“ iš Viekšnių, „Subata“ iš Rietavo, „Bijotaičiai“ iš Šilalės r., „Žara“ iš Telšių r., „Laukuva“ iš Šilalės r., „Gaspadorius“  iš Skuodo r. ir „Kalnuja“ iš Raseinių r.  Renginį vedė aktorė Birutė Prekevičiūtė - Meškauskienė. Šis renginys jau organizuotas penkiasdešimtąjį kartą. Kalnujų kapelai - trečiasis. Tai neįkainojama patirtis, įspūdžiai, naujos pažintys, draugystė, kultūriniai mainai.

 

plačiau
 
Humoro šventės „Juokis 2019" Ariogaloje akimirkos

Paskelbta 2019 04 08

Balandžio 7 d. Raseinių rajono kultūros centre Ariogaloje vyko humoro šventė „Juokis 2019". Šventėje dalyvavo satyros teatras „Kanapa"; Ventos „Smaguriai"; Šakynos „Pirmadienis"; Pociūnėlių „Trys mylimos"; Jonavos „Gliukozė" ir humoristas Vaclovas Vičius.

plačiau
 
Šiluvos meno kolektyvai Užkalnių kaimo bendruomenės šventėje

Paskelbta 2019 04 08

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinis ansamblis „Harmonija" ir vokalinė grupė „Ingrida ir draugai" balandžio 5 d. Užkalnių kaimo bendruomenėje dalyvavo bendruomenės 15 metų jubiliejaus šventėje „15 bendrystės metų". 

plačiau
 
Šokių kolektyvų pasirodymai šokių festivaliuose

Paskelbta 2019 04 03

Raseinių rajono kultūros centro šokių kolektyvas „Nuotaika“ jaunimo ir suaugusių grupės, Norgėlų šokių kolektyvas „Šypsena“ dalyvavo  rajoniniame „Šokio vizija“ (Raseiniai) bei respublikiniuose šokių festivaliuose „Šokis mano gyvenime“ (Klaipėda) ir „Šokių fiesta“ (Šaukėnai, Kelmės raj.). Dalinamės gražiausiomis akimirkomis.

plačiau
 
Šokio kursai „Šokis ir viskas apie jį"

Paskelbta 2019 04 03

Nuo kovo mėn. Raseinių rajono kultūros centre organizuojami šokio kursai „Šokis ir viskas apie jį". Tai 40 ak. val. kursai, skirti patobulinti kursų dalyvių bendrąsias kompetencijas ir jų šokio gebėjimus. Kursų dalyviai: Raseinių rajono mėgėjiškų šokių kolektyvų vadovai ir suaugusieji šokio mėgėjai. Lektorė - RRKC choreografė, Raseinių meno mokyklos šokio mokytoja metodininkė Aušra Jukilaitienė.

plačiau
 
Viktorina „Milijonas šypsenų Lietuvai“

 


Paskelbta 2019 04 02

Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje, šiltą kovo 29 d. pavasario vakarą, organizavo viktoriną „Milijonas šypsenų Lietuvai“, skirtą Lietuvos valstybės atmintinoms datoms paminėti.

plačiau
 
Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis" Žaiginyje

Paskelbta 2019 04 01

Kovo 30 d. RRKC Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ lankėsi Žaiginio bendruomenėje „Bitupis“, kur vietos gyventojams parodė Edmundo Untulio spektaklį „Čerauninkės eksperiments".

plačiau
 
Šiluvos tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" Lietuvos plento taurės dviračių žygio šventėje

Paskelbta 2019 04 01

RRKC Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė" kovo 31 d. dalyvavo ir savo šokiais džiugino Lietuvos plento taurės dviračio žygio dalyvius. 

plačiau
 
Paliepių moterų vokalinio ansamblio meninė programa Pajieslio bendruomenės centre

Paskelbta 2019 04 01

Kovo 30 d. RRKC Paliepiuose moterų vokalinis ansamblis ir duetas su savo menine programa dalyvavo Kėdainių rajono Pajieslio bendruomenės centre, vykusiame bendruomenės susirinkime. Ačiū už šiltą priėmimą ir už bendradarbiavimą, kuris prasidėjo prieš metus ir tikimės tęsis toliau!  

 

plačiau
 
Džiugi žinia iš Rumunijos

Paskelbta 2019 03 29

Po ilgos laukimo pagaliau atkeliavo džiugi žinia iš Rumunijos, kur Raseinių rajono kultūros centro jaunieji menininkai dalyvavo XV-ame tarptautiniame  dailės ir dailiųjų amatų  konkurse „Rudens spalvos“.  Laikui bėgant, šis meninis konkursas iš respublikinio tapo tarptautiniu, sujungdamas kūrybiškumą ir vaizduotę be sienų. Šį konkursą organizavo Lipovos miesto rotušės vaikų klubas.

plačiau
 
Muzikinis vakaras senjorams

Paskelbta 2019 03 28

Kovo 25 d. Raseinių AJE salėje vėl vyko Muzikinis vakaras senjorams. Renginio metu dainas dainavo Raseinių rajono kultūros centro Katauskiuose moterų vokalinis ansamblis „Pienė" (vad. Saulius Beniulis). Muzikiniai vakarai senjorams Raseinių rajono kultūros centre vyksta nuo š. m. sausio mėn. Džiugu, kad kiekvieną kartą vis daugiau senjorų lapsilanko šiame renginyje. Vakarai organizuojami kiekvieno mėnesio paskutinį pirmadienį. Daugiau informacijos apie renginius senjorams rasite RRKC svetainėje ir rajono spaudoje. Laukiame Jūsų kituose organizuojamuose muzikiniuose vakaruose.

plačiau
 
Šiluvos tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė“ šokių festivalyje „Šokių pynė 2019“ Kelmėje

Paskelbta 2019 03 26

Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje tautinių šokių kolektyvas „Aušrinė'' dalyvavo IX regioniniame šokių festivalyje „Šokių pynė 2019“ Kelmėje, kovo 23 dieną. Kolektyvas tęsia sceninio šokio tradicijas šokdamas tautinius šokius. Smagu buvo dalyvauti ir susipažinti su kitų miesto šokių kolektyvais, o jų buvo net penki: Šiaulių, Pakruojo, Palangos, Akmenės ir Kelmės.

plačiau
 
Andriaus Rimiškio koncertas Kalnujuose

Paskelbta 2019 03 26

Kovo 24 dieną, ramią sekmadienio popietę, kaime šurmulys. Muzikos mylėtojai skubėjo į Andriaus Rimiškio koncertą. Tai Lietuvos pop muzikos atlikėjas. Atlikėjas išgarsėjo tapęs nugalėtoju populiariame lietuviškame muzikiniame realybės šou „Kelias į žvaigždes“ 2005 metais. Lingavome ir kartu dainavome klausydamiesi gerai žinomų dainų „O kam sava“, „Tu ir gitara“, „Gėlių kvartale“, „Dovanosiu“, „Rūtos“ ir kt. Žiūrovai po koncerto skirstėsi su šypsenomis veiduose. Atlikėjas noriai fotografavosi su visais norinčiais įsiamžinti. Ačiū Andriui už nuoširdų koncertą, ačiū ištikimiems žiūrovams.

 

plačiau
 
„Cinkelis“ Šedbaruose

Paskelbta 2019 03 26

Visai netikėtai užsimezgė graži draugystė su kaimyninio Kelmės rajono Šedbarų kaimo bendruomene „Spiečius" ir Šedbarų kultūros namų kultūros darbuotojais. Sulaukėme skambučio iš bendruomenės pirmininkės Dijanos Karpinienės, kuri pakvietė mūsų teatrą „Cinkelis“ parodyti spektaklį Šedbarų kultūros namuose. Kovo 22 d. pavakare ir išvykome su misija - padovanoti geros nuotaikos žiupsnelį šedbariškiams bei parodyti, kad mylime tai, ką darome, dėl ko renkamės ir repetuojame...

plačiau
 
Šokių festivalyje „Šokio vizija 2019"

Paskelbta 2019 03 25

RRKC Sujainiuose merginų šokių kolektyvas „Vaivorykštė" (vad. R.Visockienė) dalyvavo Raseinių rajono mokinių / vaikų ir suaugusiųjų šokių festivalyje „Šokio vizija 2019“, kuris vyko kovo 20 d. Raseinių Šaltinio progimnazijoje. Sujainių šokių kolektyvui „Vaivorykštė“ tai pirmasis  festivalis, kada pasirodo ne Raseinių rajono kultūros centro ar bendruomenių organizuojamuose renginiuose. Kolektyvas apdovanotas padėka už puikų pasirodymą festivalyje. Pilnos įkvėpimo merginos ruošiasi didesniems iššūkiams.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   sekantis