Naujienos
Jaunimas rinkosi į akustinį muzikos vakarą

Paskelbta 2019 01 02

Gruodžio 14 d. Raseinių rajono kultūros centro Atvira Jaunimo erdvė (Raseinių AJE), vienam vakarui išsikėlė į „L Klubą“, kur pakvietė jaunimą ne tik pasiklausyti nuostabių rajono atlikėjų atliekamų dainų, bet ir išmokti valdyti DJ pultą! Vakaro vinis – grupės „Mad Money“ koncertas, sulaukęs didelio jaunimo dėmesio.

plačiau
 
Raseiniuose įrengtas pabėgimo kambarys

Paskelbta 2019 01 02

Šių metų gruodžio 11-13 dienomis, Raseinių rajono kultūros centro Atviroje jaunimo erdvėje (Raseinių AJE), vyko kūrybinės dirbtuvės – mokymai, kurie buvo projekto „100 valandų tavo pokyčiams“ dalis. Jų metu jaunimas, kartu su lektoriumi Audriumi Lauručiu, atliko įvairias komandinio darbo užduotis, aiškinosi pabėgimo kambario kūrimo subtilybes, kruopščiai ruošė dekoracijas bei prisidėjo prie siaubo pabėgimo kambario įrengimo.

plačiau
 
Įžiebta Kalėdų eglutė ir Girkalnyje

Paskelbta 2018 12 28

Gruodžio 20 d., aikštėje prie Girkalnio seniūnijos, vyko šimtmečio Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Šventės metu vyko teatralizuotas koncertas bei buvo parodyta kalėdinė pasaka ,,Mažylis, Karlsonas ir Freken bok su draugais laukia Šventų Kalėdų".

plačiau
 
Adventinių renginių ciklas ,,Advento keliu"

Paskelbta 2018 12 20

RRKC Nemakščiuose, Nemakščių sen. kaimų bendruomenių jungtinis mišrus vokalinis ansamblis (vad. R. Laugalis, L. Andrulienė, J. Juščius), ketvirti metai iš eilės organizuoja  Adventinių renginių ciklą ,,Advento keliu“. Šiais metais renginių ciklą-programą pradėjome gruodžio 2 d., pirmąjį advento sekmadienį,  Radviliškio raj. Aukštelkų kultūros namuose. Advento metu, artėjant Kalėdoms, aplankėme kaimynus Tauragės r. Skaudvilės Šv. Kryžiaus bažnyčioje, RRKC Ariogalos kultūros namuose, Gylių kaimo bendruomenėje, Šilalės r. Kaltinėnų Šv. Jono Krikštytojo bažnyčioje, Kelmės r. Žalpių kaimo bendruomenėje. 

plačiau
 
Kalėdų eglės įžiebimo šventė Plikiuose

Paskelbta 2018 12 18

Š.m. gruodžio 16 d. Raseinių rajono kultūros centre Plikiuose vyko Kalėdinės eglutės įžiebimo šventė. Tą gražų žiemišką sekmadienį, kartu su snaigių užburiančia magija ir sniego girgždesiu, vieni vedini vaikučiais, kiti pasiramsčiuodami lazda, visi  skubėjo salėn įžiebti Kalėdų eglutę ir sutikti Kalėdų senelį. Skubėjo pažiūrėti  ką naujo ir įdomaus paruošė vaikų grupė „Lašeliukai“ bei Plikių bendruomenės tarybos narių kolektyvas, kas kartą stebinantys originaliais Kalėdiniais pasirodymais.  

plačiau
 
Ramonuose žiba Kalėdinė eglutė

Paskelbta 2018 12 18

Gruodžio 16-os popietę Ramonų kaimo bendruomenės vaikučius su tėveliais ir seneliais pasitiko renginio vedančiosios - Snieguolė (Odeta Žemaitienė) ir Nykštukė (RRKC Ramonuose kultūrinių renginių organizatorė Inga Vasiliauskienė). Visiems norėjosi susitikti su Kalėdų Seneliu ir jo palydovu Zuikučiu.

plačiau
 
Šimtmečio eglutės įžiebimas Kalnujuose

Paskelbta 2018 12 13

Gruodžio 11-osios pavakarę, prie Kalnujų seniūnijos virte virė darbas. Buvo statomos dekoracijos, dirbo apšvietėjai ir įgarsintojai. Patyliukais sėlino smalsūs vaikai, stabtelėdavo suaugusieji. Ir kai jau sutemos apgaubė tylų vakarą, staiga driokstelėjo muzikos garsai ir aikštėn įvirto  įspūdinga atlikėjų grupė. Tai Karlsonas su draugais atvyko įžiebti Kalnujų Kalėdinę eglutę.

plačiau
 
Adventinė popietė pas Dubysos brolius

Paskelbta 2018 12 12

Sekmadienį, Seredžiaus Stasio Šimkaus mokykloje - daugiafunkciame centre, Adventinėje popietėje koncertavo Raseinių kultūros centro folkloro ansamblis „Degule“ (vadovė A.Nikžentaitienė). Folkloro ansamblis pristatė Adventinę programą, paremtą senaisiais lietuvių kalendoriniais  papročiais.

plačiau
 
Popietė „Žvakutės spindesy“ Plikiuose

Paskelbta 2018 12 11

Gruodžio 9 dieną Raseinių kultūros centre Plikiuose vyko adventinė popietė „Žvakutės spindesy“. Liaudies kalendoriuje teigiama, kad Adventas - rimties, susikaupimo, fizinio ir dvasinio apsivalymo metas, ūkinių darbų pabaiga. Tai  laikas įžiebti šviesą savo sieloje ir padėti kitam tą šviesą įžiebti savyje.

plačiau
 
Kalėdinis šurmulys Raseiniuose

Paskelbta 2018 12 10

Taip jau šiemet sutapo, kad Raseinių rajono kultūros centro darbuotojams organizuojant Kalėdinių renginių ciklą, sumanyta jį pavadinti „Kalėdinis šurmulys Raseiniuose“. Tačiau šurmulys prasidėjo daug anksčiau, kai dar tik kalėdinė eglutė buvo pradėta puošti. Šurmuliavo maži ir dideli, laukdami tos dienos, kada bus įžiebta mūsų miesto puošmena.

plačiau
 
Specialiojo prizo laimėtojas

Paskelbta 2018 12 10

Jau 15-us metus Raseinių rajono Šiluvos gimnazijoje organizuojamas respublikinis vaikų kūrybinių darbų konkursas „Angelo žinia“. Jo – iniciatoriai Šiluvos gimnazijos dailės mokytojai  - Rima ir Algirdas Bingeliai. Kūrybinio konkurso idėja – ugdyti vaikų meninius įgūdžius, kūrybiškumą, domėjimąsi krikščioniškąja kultūra, įprasminant tradicinių švenčių džiaugsmą. Šiame konkurse dalyvavo ir du Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai, kurie pristatė savo kūrybinius darbus. Kiekvienas jų savaip atskleidė angelo siųstą žinią.

plačiau
 
Adventinė popietė Gruzdiškėje

Paskelbta 2018 12 07

Pirmąjį Advento sekmadienį, gruodžio 2 d., į jaukią Adventinę popietę susirinko Gruzdiškės ir aplinkinių apylinkių gyventojai.

plačiau
 
Paskutinis Urban Art/18 Raseiniai akcentas

Paskelbta 2018 12 05

Šiemet miesto meno festivalio siautėjimas Raseinių erdvėse truko nuo ankstyvo pavasario iki pat žiemos pradžios. Kaip prisimenate, pirmasis džiazo koncertas autobusų stotyje įvyko balandžio 12 d. – tai buvo jautriai triukšmingas „Brave Noises“ pasirodymas. O viskas baigėsi dykvietėje prie Raseinių šilumos tinklų katilinės, kurios tvora pasipuošė ryškių spalvų blyksniais...

plačiau
 
Adventinė popietė ,,Šventų Kalėdų belaukiant“ Viduklėje

Paskelbta 2018 12 04

Sekmadienį Viduklės kultūros namuose vyko tradicinė Adventinė popietė ,,Šventų Kalėdų belaukiant" kartu su Raseinių parapijos Votyvos choru, vadovaujamu Gerdos Lapinskaitės.

plačiau
 
Po premjeros

Paskelbta 2018 12 04

Penktadienį, lapkričio 30 d. Atviros jaunimo erdvės salėje įvyko muzikinio spektaklio „Sapnas“ premjera. Šis pasirodymas atidarė tradicinį respublikinį teatrų festivalį „Braižas“, kurį organizavo Raseinių rajono kultūros centras.

plačiau
 
Apdovanojimai konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2018 12 03

Šiemet jau 20–ą kartą Dubysos regioninio parko direkcija pakvietė moksleivius ir suaugusius dalyvauti tradiciniame  rašinių, piešinių ir fotografijų konkurse „Už Raseinių ant Dubysos“, skirto Lietuvos 100-mečiui.

plačiau
 
Kalėdinės eglės įžiebimo šventė ir Ugnies šou Raseiniuose

Paskelbta 2018 12 02

Gruodžio 8 d. 16.00 val.

Kalėdinės eglės įžiebimo šventė ir Ugnies šou

Raseinių m. Nepriklausomybės gynėjų aikštėje

plačiau
 
Padėkos vakaras „Bendrumas širdį šildo“ Sujainiuose

Paskelbta 2018 11 27

Sujainiškiai visus metus rinko ir nešė gerumą dalinančių žmonių prisiminimus, kad padėkos vakare „Bendrumas širdį šildo“ galėtų pasidžiaugti ir pasidalinti.

plačiau
 
Romansų vakaras ,,Iš širdies į širdį“ Kalnujuose

Paskelbta 2018 11 21

Romansai, tai širdies dainos ir sielos reveransas. Kartais gali sopėti širdį nuo neišsakytų žodžių, neišsipildžiusių svajonių ar nelaimingos meilės. Ir tai išsakoma dainoje. Romansus gali dainuoti kiekvienas ir atlikėjas, ir žiūrovas. Romantiškai nusiteikusių klausytojų prigužėjo pilnutėlė Kalnujų seniūnijos salė.

plačiau
 
Nemakščių vyrų vokalinio - instrumentinio ansamblio kompaktinės plokštelės pristatymo koncertas

Paskelbta 2018 11 21

Lapkričio 9 dieną gausus būrys Nemakščių vyrų vokalinio-instrumentinio ansamblio gerbėjų susirinko į beveik dviejų dešimtmečių koncertinės veiklos ir kompaktinės plokštelės pristatymo koncertą.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   sekantis