Naujienos
Popietė Plikiuose „Vaikystės spalvos“

Paskelbta 2018 06 01

Birželio 1-ąją dieną minima Tarptautinė vaikų gynimo diena. Paminėti šią gražią šventę, gegužės 31 dieną, į Raseinių kultūros centrą Plikiuose, susirinko gausus būrys vaikų.

plačiau
 
Rajoninis liaudiškų, stilizuotų liaudiškų dainų ir šokių festivalis „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2018 05 30

Gegužės 25 dieną Raseinių miesto Maironio parke vyko tradicinis rajoninis liaudiškų, stilizuotų liaudiškų dainų ir šokių festivalis ,,Už Raseinių ant Dubysos", skirtas Lietuvos Šimtmečio Dainų šventei ,,Vardan tos..."

plačiau
 
Gitaros šventę išlydėjom į vasarą

Paskelbta 2018 05 30

Gegužės 25-ą dieną Betygalos Maironio gimnazijos sode vyko jau tradicine tapusi Gitaros šventė. Gausiai susirinkusius  žiūrovus džiugino mūsų rajono ir iš kitų miestų atvykę atlikėjai, tarp kurių buvo ir baikerio uniforma vilkėjąs  naujasis Betygalos klebonas R. Ramašauskas.

plačiau
 
Respublikinė vokalinių ansamblių šventė ,,Dainuoju Lietuvai“ Plikiuose

Paskelbta 2018 05 30

Gegužės 26 dieną, 13 valandą  Raseinių kultūros centre Plikiuose  vyko tradicinė respublikinė vokalinių ansamblių šventė „Dainuoju Lietuvai“. Šventės sumanytoja Raseinių rajono kultūros centro Plikiuose kultūrinių renginių organizatorė Aldona Ročkienė.

plačiau
 
Kultūros darbuotojai sulaukė dovanų

Paskelbta 2018 05 29

Šiandien vyko Raseinių rajono kultūros centro darbuotojų susirinkimas, į kurį atvyko ir Savivaldybės meras Algirdas Gricius, mero pavaduotoja Gitana Rašimienė. Savivaldybės vadovai padėkojo visiems rajono kultūros darbuotojams už nuoširdų ir kūrybingą darbą, pasidžiaugė jų veiklomis, kasmet vis išradingiau organizuojamais renginiais, kurie vyksta ne tik rajono centre, bet ir miesteliuose, gyvenvietėse.

plačiau
 
Tarptautiniame menų konkurse - bronzos medalis

Paskelbta 2018 05 28

Šiemet ir vėl Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai dalyvavo XVII tarptautiniame vizualiųjų menų konkurse „Aš gyvenu prie jūros“ Latvijoje (XVII  International competition of Vizual Art „I live by the sea“). Šių metų tema – „Tiltai“.  pagrindiniai „Grand“ apdovanojimai, 21 aukso,  31 sidabro  ir 41 bronzos medaliai bei 218 padėkų. Geriausiai tarptautinės vertinimo komisijos buvo įvertintas dvylikametės Medos Babonaitės tapybos darbas „Palangos tiltas“. Jaunoji menininkė tapo konkurso laureate. Jai buvo atsiųstas trečios vietos diplomas ir bronzos medalis.

plačiau
 
Šeimos popietė Paliepiuose

Paskelbta 2018 05 28

Gegužės 19 d. Raseinių rajono kultūros centre Paliepiuose vyko popietė skirta Šeimos dienai paminėti. Ta proga pas mus atvyko Klausučių kultūros centro suaugusiųjų dramos ratelis „Klampynė“ (režisierė Vilma Baltutienė) su spektakliu „Lietuvaitės“. Šis spektaklis abejingų nepaliko! Aktoriai buvo palydėti gausiais plojimais, o žiūrovai išsiskirstė pakilios nuotaikos ir su šypsenomis veiduose!

 

plačiau
 
Šeimų šventė 2018

Paskelbta 2018 05 25

Gegužės 19-os šeštadienio vakare, nuo 18 val. iki pat sekmadienio ryto šv. Mišių, Raseinių bažnyčioje vyko Sekminių vigilija su Švč. Sakramento Adoracija. Visą vakarą ir naktį galėjome ateiti ir pasikalbėti su Viešpačiu, pasimelsti asmeniškai ar bendroje maldoje su kitais, prašėme Šventosios Dvasios malonių ir dovanų. Vigilijos pradžioje vyko bendras Raseinių ir Šiluvos parapijų šlovinimas ir skaitymai.

plačiau
 
Projektas ,,Susikirtimai" Raseiniuose

Paskelbta 2018 05 24

Gegužės 18 dieną Atviroje jaunimo erdvėje ir Meno mokyklos salėje vyko Vilniaus Kirtimų kultūros centro projekto „Susikirtimai“ renginiai. Juose pristatytas įspūdingas ir neaprėpiamas garsų pasaulis – nuo miesto triukšmo, kurio mes jau net nebegirdime, iki puikios akustinės muzikos koncerto ir šiuolaikinės elektroninės muzikos skambesio.

 

plačiau
 
Laimėjimas respublikiniame konkurse „Šiuolaikinė Madona“

Paskelbta 2018 05 21

Motinos dienai paminėti Klaipėdos vaikų laisvalaikio centras suorganizavo respublikinį  vaikų kūrybinių darbų konkursą „Šiuolaikinė Madona“. Šiame konkurse dalyvavo Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Geriausiai šiame konkurse sekėsi septynmetei Agnieškai Aukštakytei. Jai buvo paskirta III vieta 7-10 metų amžiaus grupėje. Agnieška jau yra apdovanota diplomais respublikiniuose piešinių konkursuose „Architektūros perlai“, „Lietuvos paukščiai“, „Apšerkšniję mūsų žiemos“, „Rudens peizažas“, „Angelo žinia“. Padėkomis buvo apdovanotos ir Andrėja Žickytė bei Astrėja Vaitkevičiūtė.

plačiau
 
Motinos diena Gruzdiškėje

Paskelbta 2018 05 17

Gegužės 5 d., Motinos dienos šventės Gruzdiškėje metu, skambėjo Linos Urniežiūtės ir Gvido Vasiliausko dainos, Gražinos Šimkevičienės ir Aistės Vasiliauskaitės skaitomos įvairių autorių eilės. Buvo parodyta Gruzdiškės meno mėgėjų kolektyvo spektaklio premjera ,,Ženteliai".

plačiau
 
Šeimų šventė – turnyras „Kasdien mes augam didesni“ Gervinėje

Paskelbta 2018 05 15

Saulėtą gegužės 12-osios rytą, prie Gervinės kaimo bendruomenės namų, vėl atsirado naujų spalvų, dekoracijų, o šeštadienio popietę - smagaus juoko, muzikinių garsų, išradingumo ir pasipuošusių gyventojų. Nuo pačio mažiausio... vos 2 savaičių iki vyresnių Gervinės gyventojų. Čia susirinko visi, čia vyko labai graži šeimų šventė – turnyras „Kasdien vis augam didesni“.

plačiau
 
Motinos diena Sujainiuose

Paskelbta 2018 05 14

Pirmasis gegužės sekmadienis skirtas vienai iš prasmingiausių metų švenčių – Motinos dienai. Šiluma, ramybė, užuovėja, rūpestis, kantrybė, švelnumas... Tai tik keletas žodžių, apibūdinančių artimiausius mums žmones – Mamas. Nėra pasaulyje gilesnės ir tyresnės versmės už Motinos meilę. Ačiū Jums, mielosios, už tai, kad esate mums ramybės uostu, leidžiančiu pailsėti nuo gyvenimo audrų...

plačiau
 
Renginys ,,Tokie kaip žvaigždės" Betygaloje

Paskelbta 2018 05 10

Į Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje organizuojamą renginį „Tokie kaip žvaigždės“ kasmet susirenka vis daugiau meno mylėtojų - renginys tampa vis populiaresnis. Tai džiugina organizatorius ir dalyvius. Š. m. balandžio 27 d. įvykusi šventė sukvietė gausų būrį  atlikėjų iš Raseinių, Ariogalos, Čekiškės, Paliepių, Berteškių, Žaiginio, Kaulakių ir Betygalos, kurie dainavo, šoko, grojo, deklamavo eiles. Teigiamos emocijos liejosi per kraštus. Daina keitė šokį, poezija – dainą.

plačiau
 
Motinos diena Plikiuose

Paskelbta 2018 05 09

Su pirmais pavasario žiedais, su šiluma padvelkusiais saulės spinduliais atkeliavo gražiausia šventė Motinos diena. Mama – koks paprastas ir taurus šis žodis, koks artimas ir mielas. Š.m. gegužės 5 dieną 14 val. Raseinių rajono  kultūros  centre Plikiuose, vyko renginys  „Tau, mama“. Renginio metu skambėjo vaikų kūrybinės grupės ,,Lašeliukai“ patys gražiausi eilėraščiai, dainos mamos ir močiutėms. Dainas dovanojo Raseinių rajono kultūros centro Berteškiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovė Jolita Pužaitienė su dukra Erika. Renginio metu vaikai įteikė savo mamoms ir močiutėms savo rankomis pagamintas dovanėles.

 

 

plačiau
 
Motinos diena Kalnujuose

Paskelbta 2018 05 09

Kalnujų seniūnijoje nuvilnijo  šventiniai koncertai. Šeštadienio vakarą mamos, močiutės ir promočiutės sugužėjo Į Kalnujų seniūnijos salę. Skambėjo eiles apie neišsenkančią motinos meilę, šilumą ir paguodą, kurią šios dalina savo vaikams. Pačias gražiausias dainas skyrė liaudiškos muzikos kapela ,,Smilga‘‘ (vad. Kajetonas Bačkutis), o sekmadienio rytą žmonių šurmulio prisipildė Šv. Viktoro bažnyčia. Jautriausias sielos stygas virpino VDU Muzikos akademijos profesorė Sabina Martinaitytė ir jos studentai: tarptautinių konkursų lauretai  Rapolas Baranauskas, Gabrielė Kuzmickaitė, Monika Pleškytė, Gabrielė Skromanaitė, pianistė - profesorė Audronė Eitmanavičiūtė. Grožėjomės Genės Augustienės siuvinėtais darbais.

plačiau
 
Motinos diena Milašaičiuose

Paskelbta 2018 05 09

Š. m. gegužės 5 dieną Milašaičių Nukryžiuotojo Jėzaus parapijos bažnyčioje vyko renginys skirtas Motinos dienai paminėti „Tau, Mamyte, skamba dainos!“. Renginio metu gražiausios eilės buvo skiriamos pačiam brangiausiam žmogui – Mamai. Taip pat skambėjo gražiausios dainos, kurias atliko Milašaičių moterų vokalinis ansamblis (vad. J. Pužaitienė) bei svečiai iš Kauno valstybinio muzikinio teatro: solistai I. Kažemėkaitė ir R. Baranauskas.

plačiau
 
Poezijos kūrybinės dirbtuvės

Paskelbta 2018 05 07

Gegužės 4 d. Raseinių Marcelijaus Martinaičio viešojoje bibliotekoje įvyko antrasis šių metų  projekto „Prabylančios miesto erdvės“ renginys – poezijos kūrybinės dirbtuvės. Šią neformalią kūrybos sesiją vedė dramaturgas, dainų autorius ir atlikėjas Mindaugas Valiukas kartu su teatro,  kino aktore Valda Bičkute.

plačiau
 
Edukacinis užsiėmimas ,,Muilo gamyba ir piešimas ant vandens“ Plikiuose

Paskelbta 2018 05 02

Balandžio 26 dieną Raseinių rajono kultūros centras Plikiuose sukvietė visus vaikučius ir jaunimą į edukacinį užsiėmimą ,,Muilo gamyba ir piešimas ant vandens“. Užsiėmimo metu dalyviai susipažino su muilo gaminimu, bei  išmoko kaip maišyti ir derinti spalvas. Už mokymus ir turiningai praleistą laiką esame dėkingi Raseinių rajono kultūros centro Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorei Linai Andriulienei.

plačiau
 
,,Jurginių” šventė ir garbingas ,,Dubysos” jubiliejus

Paskelbta 2018 04 24

Sugrįžus pavasariui į mūsų žemę, sugrįžo ir ,,Jurginės“ į Raseinių kraštą. Keletą metų pakeliavusios po Žemaitiją, sukvietusios muzikos mylėtojus jau į XXVII –ąją respublikinę liaudiškos muzikos kapelų šventę. Šįkart šventė dviguba, ,,Jurginių“ metu buvo švenčiamas ir Raseinių rajono kultūros centro kaimiškos muzikos kapelos ,,Dubysa“ garbingas 50 metų veiklos jubiliejus. Šventė neatsitiktinai vyko Šiluvos gimnazijoje, tai vienas iš Šiluvos – mažosios Lietuvos kultūros sostinės renginių programos dalių.

 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   sekantis