Naujienos
Respublikiniame konkurse - trys pirmos vietos dailės studijos mokinėms

Paskelbta 2017 04 14

Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai aktyviai dalyvavo respublikiniame vaikų piešinių ir nuotraukų konkurse „Lietuvos paukščiai 2017“.

Tarp laimingųjų yra ir trys Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mokiniai. Tai mažosios piešėjos: Agnieška Aukštakytė, Astrėja Vaitkevičiūtė ir Margarita Griciūtė. Jos savo amžiaus grupėse laimėjo pirmąsias vietas. 

plačiau
 
Direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai stažavosi Vokietijoje

Paskelbta 2017 04 11

Raseinių rajono kultūros centro direktoriaus pavaduotoja kultūrinei veiklai Inga Šatkauskienė kartu su kitais Lietuvos kultūros centrų kolegomis dalyvavo tarptautiniame seminare-kvalifikacijos kėlimo stažuotėje Bavarijos (Vokietija) regione.

plačiau
 
Prasmingas „Šatrijos“ choro savaitgalis, primenantis mūsų tautos praeitį ir laimėjimas konkursuose

Paskelbta 2017 04 10

Balandžio 7 ir 9 d. "Šatrijos" choras dalyvavo tarptautiniame Juozo Naujalio (Kaune) ir Lietuvos suaugusiųjų chorų (Gargžduose) konkursuose. Po intensyvių repeticijų - laimėjimas ir mintys apie mūsų tautos praeitį.

 

 

plačiau
 
Šokių festivalyje „Pusiaukelė 2017" rekordinis dalyvių skaičius

Paskelbta 2017 04 05

Balandžio 1 d. Raseinių rajono kultūros centras atgijo nuo jaunimo šurmulio bei skambančios muzikos. Čia vyko XV Respublikinis šokių festivalis „Pusiaukelė 2017“ sukvietęs apie 340 dalyvių.  Šiemet kolektyvų sulaukta iš Panevėžio, Kauno, Klaipėdos, Druskininkų, Raseinių.

plačiau
 
Melagių dienos pokštas

Paskelbta 2017 04 05

Balandžio 1-ąją Raseinių rajono kultūros centro facebook paskyroje buvo paskelbta žinutė, kad šią vasarą mūsų pastatą papuoš ypatingas piešinys. Pranešimas atšaukiamas, tai buvo tik melagių dienos pokštas.
Šis įspūdingas kūrinys gyvena Majamyje (http://urbanartnow.com/live-miami-12-top-notch-murals-wynwood/). Jį nupiešė talentingas, garsus, jaunosios kartos menininkas Reinier Gamboa. 
Daugiau jo darbų galima pamatyti http://reiniergamboa.format.com/
 

plačiau
 
Mėgėjų teatrui "Braižas" garbingas įvertinimas ir artėjanti premjera

Paskelbta 2017 03 27

Priekulėje - mažosios kultūros sostinėje 2017, įvyko Lietuvos nacionalinio kultūros centro rengiama didžiausia Lietuvos mėgėjų teatro šventė, kurios metu raseiniškiai gavo garbingą diplomą už nominaciją "Ryškiausia užsienio dramaturgijos interpretacija", o gegužės 12 d. Raseinių rajono kultūros centre mūsų teatralų laukia premjera.

plačiau
 
To dar nebuvo. Įspūdingai paminėta Kovo 11 - oji Betygaloje

Paskelbta 2017 03 16

Šiais metais Raseinių rajono kultūros centras ryžosi pokyčiams. Startavo tęstinis projektas "Lietuvos valstybės metraštis. Kovo 11-oji". Sėkminga pradžia - Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimas Betygaloje po atviru dangumi. Surengtas šiuolaikinio meno performansas, kuriame į darnią visumą jungėsi įvairūs žanrai – muzika, teatras ir vaizdo menas.

 

 

plačiau
 
Akimirkos iš Kovo 11 -osios minėjimų Raseinių krašte

Paskelbta 2017 03 14

Minint svarbias valstybines datas, kiekvieną kartą turime progą susimąstyti, prisiminti istorinius įvykius, kurių dalis vis dar gyva žmonių atmintyje, ir pabandyti suprasti tai, ko mus moko praeitis. Šiandien esame laisvi, tik ar teisingai suvokdami laisvę, mes teisingai kuriame savo valstybės - laisvos Lietuvos ateitį.

27 - ąjį kartą švęsdami Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metines Raseinių krašto žmonės ir svečiai rinkosi į Raseinių mieste ir kaimuose organizuojamus renginius.

 

 

plačiau
 
Gitarą kartais pakeičia teptukai

Paskelbta 2017 03 09

Raseinių rajono kultūros centro grupės "HOBBY" gitaristas, Viktoras Viskontas, kovo 10 d. pristatys savo pirmąją tapybos parodą.

plačiau
 
Dėkojame kultūros savanoriams

Paskelbta 2017 03 02

Daugelyje Rasienių rajono kultūros centro renginiuose galite pamatyti jaunus žmones apsivilkusius raudonomis maikutėmis ant kurių parašyta SAVANORIS. Taip, tai mūsų šviesuoliai ir geradariai, kurie savo jaunatviška energija prisideda prie rajono kultūrinės veiklos.

Nuotraukose - kultūros savanoriai iš neseniai praūžusios Užgavėnių šventės, kurie atsakingai koordinavo vaikų kiemelį. AČIŪ, kad esate kartu su mumis.

plačiau
 
Ugnies liežuviai pasiglemžė žiemą negrįžtamai

Paskelbta 2017 03 02

Paskutinę žiemos dieną, vasario 28 - ąją, raseiniškiai rinkosi į kasmetinę Užgavėnių šventę. Raseinių rajono kultūros centro kiemelis buvo pilnas šurmulio, juoko, šposų, persirengėlių išdaigų.... 

 

plačiau
 
Neįprastai minėsime Kovo 11- ąją Betygaloje

Paskelbta 2017 02 27

Kovo 11- ąją  kviečiame švęsti Betygaloje.  Renginio organizatoriai siūlo tikrai nepaprastą programą  - pradedant žygiu gamtoje ir baigiant dalyvavimu įspūdingame performanse - šviesos, vaizdo ir garso spektaklyje LIETUVOS VALSTYBĖS METRAŠTIS.

 

Beveik visas renginys bus gyvai transliuojamas į interneto portalą "Mano Raseiniai" ir socialinius tinklus.

 

plačiau
 
Pasiutusiai linksmai varysime žiemą iš Raseinių miesto ir kaimų

Paskelbta 2017 02 27

Paskutinę žiemos dieną Raseinių rajono kultūros centro darbuotojai mieste ir kaimuose kartu su gyventojais žaiSmingai varys žiemą iš kiemo. Peržiūrėkite sąrašą, kur jums būtų parogiau prisijungti vasario 28 d. linksmai pasiausti Užgavėnių šventėje.

 

Nuotr. iš "Alio, Raseiniai"

plačiau
 
Kaip mes šventėme 99-ąjį Lietuvos gimtadienį

Paskelbta 2017 02 20

Valstybės atkūrimo diena, Vasario 16-oji - ypatinga šventė visai Lietuvai. Kiekvienais metais minėdami valstybines šventes, mes prisimename Lietuvos istoriją, apmąstome dabartį ir su kiekvieną dieną ištartais žodžiais, darbais, veiksmais ir mintimis kuriame jos ateitį. 

Raseinių rajono kultūros centro darbuotojai kvietė raseiniškius ir svečius paminėti įvairiais renginiais svarbią Lietuvai datą.

 

Nuotrauka iš Alio, Raseiniai. Originalią trispalvę padovanojo Raseinių technologijos ir verslo mokykla.

plačiau
 
Turininga etnokultūrinė naktis Šilalėje

Paskelbta 2017 02 01

Pastarosiomis dienomis per Lietuvos radiją ir kitus informacinius šaltinius vis dažniau buvo galima išgirsti puikių atsiliepimų apie sausio 27 d. įvykusį etnokultūrinį, jaunatvišką renginį Šilalėje, skirtą Piliakalnių ir Tautinio kostiumo  metams atidaryti, Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio paminėti. Nepraleido progos čia sudalyvauti  ir mūsų Raseinių rajono kultūros centro Betygaloje jaunimo muzikos grupė "Grikiai", vadovė Janina Baltkojienė, kurie koncertavo, šoko, praplėtė bičiulių, bendraminčių ratą, kvietė  ten buvusius atvykti į Betygalą,  pažinti Raseinių kraštą ir mūsų piliakalnius.

 

 

plačiau
 
Raseinių AJE antrąjį gimtadienį atšventė su „Mad Money“

Paskelbta 2017 01 23

Daugiau nei prieš savaitę Raseiniuose lankėsi „Mad Money“, socialiniame tinkle prisistatanti, kaip trijų asmenų grupė, kurios muziką sudaro šiuolaikinis HipHop‘as lydimas pozityvios šypsenos, motyvacijos ir jaunatviškos energijos. Šie vaikinai buvo pagrindiniai Raseinių jaunimo erdvės AJE 2-ojo gimtadienio svečiai. 

 

plačiau
 
Respublikinė piešinių konkurse „Apšerkšniję mūsų žiemos“ – 4 laureatai

Paskelbta 2017 01 19

Šių metų sausio 6 d. Raseinių kultūros centro dailės studijos vadovė Dalia Rapalytė kartu su savo auklėtiniais vyko į Vilnių, kur VCUP renginių ir pramogų centre vyko ketvirtojo respublikinio vaikų ir moksleivių piešinių  konkurso „Apšerkšniję mūsų žiemos“ laureatų apdovanojimo šventė. 

plačiau
 
Sausio 13-osios minėjimas

Paskelbta 2017 01 16

Įvykę renginiai Raseiniuose minint Lietuvos laisvės gynimo, sausio 13-osios, dieną subūrė ne tik vyresnės kartos raseiniškius, bet ir pačius mažiausiuosius. Tai diena, kuria siekiama bent trumpam grįžti į istoriją, kuri skaudi prisiminimuose, bet kupina vilties būti įskiepyta mūsų ateinančioms kartoms: ginti, mylėti, saugoti savo laisvą Tėvynę. 


Ačiū užfiksavusiems ir pasidalinusiems renginių akimirkomis >
 

plačiau
 
Viena iš gražiausiai pasipuošusių įstaigų ir Raseinių rajono kultūros centras

Paskelbta 2017 01 02

Gruodžio 29 d., Raseinių miesto seniūnijoje buvo apdovanoti konkurso „Ruošiantis Šv. Kalėdoms ir Naujiesiems metams“ nugalėtojai. Tarp jų ir Raseinių rajono kultūros centras. 

 

plačiau
 
Kalėdinė mugė "Pas mus ateina Kalėdos"/2016

Gruodžio 10 -11 d. per du aukštus įsikūrusioje ir dvi dienas šurmuliavusioje mugėje lankytojai galėjo ne tik įsigyti artėjančioms didžiosioms metų šventėms dovanų, dekoracijų, bet ir savo rankomis iš natūralių medž. pasidaryti eglutės žaisliukų, adventinį vainiką ir kitas grožybes.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   sekantis