Naujienos
Dviračių žygis, skirtas Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti Sujainiuose

Paskelbta 2019 06 11

Tarptautinę vaikų gynimo dieną ypatingas dėmesys skiriamas vaikų saugumui, jie mokomi teisingai, saugiai elgtis keliuose ir gatvėse. Ne išimtis buvo ir šis dviračių žygis. Žygyje dalyvavo nemažai sujainiškių vaikų, savo jėgas panoro išmėginti ir keletas suaugusiųjų. Nuvažiavus daugiau kaip du kilometrus mūsų laukė įvairios sportinės rungtys ir žaidimai. Pilni įspūdžių vaišinomės saldumynais. Aktyviausiems skaitytojams išdalintos padėkos ir atminimo dovanėlės. Ačiū visiems, dalyvavusiems dviračių žygyje. Gražios ir saugios visiems vasaros ir neišdildomų įspūdžių!

 

plačiau
 
Praūžė liaudiškos muzikos kapelų, liaudiškų šokių, folkloro ansamblių šventė „Po senolių pastoge“

Paskelbta 2019 06 10

Birželio 9 d. Kaulakiuose praūžė didžiulio susidomėjimo sulaukusi respublikinė liaudiškos muzikos kapelų, liaudiškų šokių, folkloro ansamblių šventė „Po senolių pastoge“, kurioje dalyvavo RRKC Nemakščiuose liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“ (vad. Juozapas Juščius) ir Nemakščių moterų šokių kolektyvas (vad. Lina Andrulienė ir Živilė Lembutienė).   

 

 

plačiau
 
Pašešuvio ir Užkalnių kaimo bendruomenių vaikai minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną

Paskelbta 2019 06 10

Birželio 5 dienos popietę Pašešuvio ir Užkalnių kaimo bendruomenių vaikai minėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. RRKC Nemakščiuose kultūrinių renginių organizatorės Linos Andrulienės suburti vaikai žaidė, piešė, sportavo, dalyvavo įvairiuose rungtyse. Atvykę svečiai iš Pakražančio kultūros centro vaikams padovanojo linksmą „Atbuladienio“ šventę.

plačiau
 
Kalnujuose paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena

Paskelbta 2019 06 10

Birželio 1 dieną Kalnujuose buvo paminėta Tarptautinė vaikų gynimo diena. Kaimo bendruomenės kiemelis puiki vieta sportiškoms ir linksmoms užduotims atlikti. Susirinko nemažas būrys kalnujiškių vaikų su tėvais ir seneliais. Seniūnaitės Zitos dėka atvyko vaikai ir iš Bliūdžių kaimo. Dalyvavo ir Vengerskų kaimo bendruomenės pirmininkė Jolita su anūkėliais. Šventė prasidėjo dviejų linksmų personažų Papūgos (Daivos) ir Tigro (Laimutės) prisistatymu. Šventės viešnia RMMVB bibliotekininkė Asta pasakojo apie savo knygoje „Meškino Pirino kompiuteris“ aprašytas svarbiausias gyvenimo vertybes.

plačiau
 
Vaikų gynimo diena Paliepiuose

Paskelbta 2019 06 07

Birželio 1-ąją RRKC Paliepiuose vyko popietė, skirta vaikų gynimo dienai paminėti. Susirinkę vaikai aktyviai leido laiką: piešė paveikslus iš spalvoto smėlio, žaidė boulingą, piešė su spalvotomis kreidelėmis, šoko ir pūtė muilo burbulus. Smagu, kad į visas veiklas įsitraukė ir vaikučius atlydėjusios močiutės. Vaikai smagiai bendravo vieni su kitais, žaidė ir namo iškeliavo ne tik su dovanomis, bet ir su neišdildomais įspūdžiais. Ačiū už kartu praleistą laiką!

 

plačiau
 
Agnieška – piešinių konkurso „Svajoju... skraidyti!” parodos dalyvė

Paskelbta 2019 06 07

Kiekvienais metais Tarptautinė aeronautikos federacija (FAI) Lozanoje skelbia vis naujas temas. Šių metų tema „Svajoju... skraidyti!“. Šia tema ir kūrė viso pasaulio 6–17 metų jaunieji kūrėjai. Tarptautinės aeronautikos federacijos (FAI) konkurso nacionalinį turą mūsų šalyje jau nebe pirmus metus organizuoja Lietuvos neformaliojo švietimo centras, Lietuvos aeroklubas, Lietuvos aviacijos muziejus. Konkursui buvo pateikti 686 piešiniai iš visos Lietuvos. Iš viso parodai atrinkta 60 darbų. Šioje nacionalinio turo parodoje buvo eksponuojamas ir Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos jaunosios kūrėjos aštuonmetės Agnieškos Aukštakytės  piešinys „Ateities aparatas“, kuris atitiko vertinimo kriterijus.

plačiau
 
Vaikų gynimo dienai Ramonuose „Ledų fiesta su KakeMake“

Paskelbta 2019 06 05

Ramonų kaimo bendruomenė, vykdydama projektą „Kompleksinės paslaugos šeimai“, Šeimos klube surengė Vaikų gynimo dienai renginėlį „Ledų fiesta su KakeMake“. Nors lauke pliaupė lietus, bet „prie gero noro, nėra blogo oro“. Bendruomenės patalpose skambėjo vaikų juokas, dainos, žaidimai, buvo pildomi vaikų norai. Džiaugėsi tėveliai, mamytės ir močiutės, matydami laimingus savo vaikučius. KakėMakė (Renata) visiems vaikučiams pūtė įvairių formų balionus, apdalino dovanėlėmis, saldumynais - buvo viso renginio dėmesio centre.

plačiau
 
Kapela „Kalnuja“ dalyvavo kapelų šventėje ,,Linksmoji armonika 2019“

Paskelbta 2019 06 05

Birželio 2 d. Natkiškių kaimo parkelyje vyko tradicinė VIII-oji regioninė liaudiškų kapelų sueituvių šventė „Linksmoji armonika 2019“. RRKC Kalnujuose kaimo kapela „Kalnuja“ (vad. Kęstutis Klikna) smagiai įsiliejo į šventę. Kolektyvas pristatė keturių kūrinių programą. Tuo pačiu metu vyko jaunųjų dailininkų pleneras „Muzika dailėje“.

plačiau
 
Kalnujų kapelos „Kalnuja“ koncertavo Skirmantiškės bendruomenėje

Paskelbta 2019 06 05

Gegužės  31 dieną RRKC Kalnujuose kaimo kapela „Kalnuja“ koncertavo Skirmantiškės bendruomenėje. Tai graži, šilta, prasminga šeimų vakaronė. Ačiū organizatoriams už šiltą priėmimą ir gerą nuotaiką.

plačiau
 
Respublikiniame šokių festivalyje „Šoku tau - 2019“ Druskininkuose

Paskelbta 2019 06 05

Birželio 2 d. RRKC šokių kolektyvo „Nuotaika“ suaugusiųjų ir jaunimo grupė, taip pat RRKC Norgėluose šokių kolektyvas „Šypsena“ dalyvavo respublikiniame šokių festivalyje „Šoku tau - 2019“ Druskininkuose.

plačiau
 
Maironio parke vyko rajoninis liaudiškų, stilizuotų liaudiškų dainų ir šokių festivalis „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2019 06 05

Gegužės 24 d. Raseinių Maironio parke vyko rajoninis liaudiškų, stilizuotų liaudiškų dainų ir šokių festivalis „Už Raseinių ant Dubysos“. Šis fetivalis jau penktasis, kuriame dalyvauja mūsų rajono dainos, muzikos ir šokio mylėtojai.

plačiau
 
Šventė, skirta Tarptautinei vaikų gynimo dienai paminėti

Paskelbta 2019 06 05

Birželio 1 d. Raseinių miesto Žemaičio aikštėje vyko tradicinė šventė vaikams. Saulėtas rytas žadėjo, kad diena bus puiki pramogoms ir linksmybėms. Raseinių kūno kultūros ir sporto centro darbuotojai sugalvojo įvairias rungtis, kurios tapo ne vienam dalyviui tikru išbandymu. Nors ne visiems varžybose sekėsi, pralaimėjusių nebuvo. Visi varžybų dalyviai buvo apdovanoti saldumynais ir dovanomis, kurias įsteigė parduotuvė „Ri-ki-ki“.  Pasibaigus vienai pramogai, sekė kita...

plačiau
 
Knygos ir unikalaus filmo „Don Kamilis“ pristatymas Šiluvoje

Paskelbta 2019 06 04

Birželio 1 d. žurnalas „Artuma“ ir krikščioniško filmo klubas  RRKC Šiluvoje pristatė knygą ir unikalų filmą su aktoriumi Fernandeliu  „Don Kamilis“. Filmas apie kaimo klebono Kamilio ir komunistų vado Peponio mirtiną kovą ir ... nemirtingą draugystę. Diskusiją su susirinkusiais po filmo peržiūros vedė kino kritikas Ramūnas Aušrotas. Dėkojame Ramūnui Aušrotui už pristatymą ir diskusiją,  Carito žurnalo „Artuma“ techninei redaktorei Valdonei Miliuvienei už iniciatyvą, kad įvyktų šio krikščioniško filmo pristatymas Šiluvoje.

plačiau
 
Plikių vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijoje

Paskelbta 2019 06 03

Gegužės 31 dieną Plikių vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ su koncertine programa vyko į vaikų gynimo dienos paminėjimą, pasveikinti pačių mažiausių Kauno rajono Čekiškės Prano Dovydaičio gimnazijos darželinukų: priešmokyklinės grupės „Peliukai“ ir darželio grupės „Skruzdėliukai“. Nuoširdžiai dėkojame už kvietimą ir bendradarbiavimą pedagogėms Daivai Aleknienei, Daivai Salemonienei, Janinai Langvinienei, gimnazijos direktoriui Ričardui Saltonui ir pavaduotojai Laimutei Rutkauskienei.

plačiau
 
Šiluvos teatras „Cinkelis“ XVIII mėgėjų teatrų festivalyje „Tiltai 2019“ Paįstryje

Paskelbta 2019 06 03

Birželio 1 d. Paįstrio kultūros centre (Panevėžio r.) vyko festivalis „Tiltai 2019“. Šio festivalio organizatorių tikslas - parodyti spektaklius kuo įvairesnio amžiaus Panevėžio rajono bendruomenių žmonėms, o festivalio šūkis - „Teatras atvyksta pas žiūrovus!“. Festivalio organizatoriai kviečia mėgėjų teatrus iš visos Lietuvos, juos nukreipia į bendruomenes. Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ dalyvavo šiame festivalyje, jiems teko laimė vaidinti Puodžiūnų bendruomenėje.

plačiau
 
„Čerauninkės eksperiments" Butkiškėje

Paskelbta 2019 06 03

Pavasario paskutinę dieną, gegužės 31 - ąją, Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis" išbildėjo pas butkiškiečius. Bendruomenės pirmininkas Linas Bielskis pakvietė Tėvo dienos proga parodyti Edmundo Untulio komediją „Čerauninkės eksperiments" Butkiškės gyventojams. Dėkojame pirmininkui Linui už šiltą priėmimą, žiūrovams - už šypsenas, juoką ir plojimus! Esame laimingi, kad esame reikalingi rajono bendruomenėms! Raseinių rajono kultūros centro vadovams dėkojame už suteiktą galimybę apsilankyti su spektakliu Butkiškės bendruomenėje. „Cinkelio"  šauniosioms moterims tariu patį didžiausią ačiū už meilę teatrui!

 

plačiau
 
Jonavos meno mokyklos mokinių koncertas Šiluvoje

Paskelbta 2019 06 03

Gegužės 31 dieną Šiluvos bazilikoje, po Šv. Mišių koncertavo Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos gitaristų ansamblis (mokytojas Petras Beniulis). Mokiniai atliko įvairias pjeses gitarai. Skambėjo ir solinės pjesės, ir ansambliai. Pasiklausyti koncerto į bažnyčią sugūžėjo ir dideli, ir maži. Mažiesiems – tai graži dovana Vaikų gynimo dienos proga. Po koncerto Šiluvos klebonas Erastas Murauskas svečius pakvietė pietų Šiluvos kavinėje, o Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje renginių organizatorė Birutė Greicienė įteikė ansamblio mokytojui padėką ir saldžias dovanas vaikams.

plačiau
 
Respublikinio konkurso „Peizažas – Lietuvos spalvos“ padėkos

Paskelbta 2019 05 31

Raseinių kultūros centro dailės studijos jaunieji dailininkai dalyvavo nacionaliniame vaikų ir moksleivių piešinių konkurse „Peizažas – Lietuvos spalvos“, kurį organizavo Vilniaus menų studija „Linksmos spalvos“. Sėkmė nusišypsojo penkiems dailės studijos jauniesiems kūrėjams: Astėjai Vaitkevičiūtei (9 m.), Agnieškai Auštakytei (8 m.), Medėjai Vaitkevičiūtei (10 m.), Austėjai Pociūtei (9 m.), Tadui Ambrozaičiui (13 m.). Jų piešiniai buvo atrinkti ir eksponuoti parodoje Vilniuje „Saulutės“ bibliotekoje.

plačiau
 
„Nemakščių vyrai“ Loskavos atlaiduose

Paskelbta 2019 05 29

Kasmet Žalpiuose paskutinį gegužės sekmadienį vyksta tradiciniai Švč. Mergelės Marijos Maloningosios – Loskavos atlaidai, kuriuose šiemet dalyvavo RRKC Nemakščiuose liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“. Kolektyvo nariai kartu su parapijos tikinčiaisiais dalyvavo Šv. Benedikto bažnyčioje aukojamose šv. Mišiose, po jų  Žalpių parapijos tikintiesiems skyrė sakralinės muzikos koncertą. Kolektyvą giedoti moko mėgėjų meno kolektyvo vadovas Remigijus Laugalis.

plačiau
 
Nemakščių moterų šokių kolektyvo išvyka į festivalį „Už Raseinių ant Dubysos“

Paskelbta 2019 05 29

Šiltą gegužės 24 d. vakarą RRKC Nemakščiuose moterų šokių kolektyvas (vad. Lina Andrulienė, Živilė Lembutienė) dalyvavo rajoniniame liaudiškų, stilizuotų liaudiškų dainų ir šokių festivalyje „Už Raseinių ant Dubysos“, kuris vyko Raseinių Maironio parke.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   sekantis