Naujienos
Motinos diena Girkalnyje

Paskelbta 2019 05 14

Gegužės 5 d. Girkalnio bažnyčioje po Šv. Mišių liejosi sveikinimai mamoms. Sveikinimo žodį tarė Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė, koncertinę programą dovanojo Raseinių kultūros centro vaikų ir jaunimo „Dainos studija” vadovė Lina Volfienė.

 

plačiau
 
Pėsčiųjų žygis partizanų vado Jono Žemaičio - Vytauto 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Paskelbta 2019 05 13

Gegužės 19 d. KVIEČIAME DALYVAUTI

Pėsčiųjų žygis partizanų vado Jono Žemaičio - Vytauto 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Maršruto ilgis - 12,5 km.

Jurbarko r. Šimkaičių - Girdžių seniūnijose

plačiau
 
Motinos dienos paminėjimo šventė Kaulakiuose

Paskelbta 2019 05 13

Gegužės 4 dieną Raseinių rajono kultūros centre Kaulakiuose vyko Motinos dienos paminėjimo šventė. Šventėje nuotaikingą koncertinę programą parodė kultūros centro Kaulakiuose mėgėjų meno kolektyvai (vad. Valdas Paulauskas). Šiuolaikinius šokius šoko Girkalnio pagrindinės mokyklos mokinės Kamilė ir Vytautė Vasiliauskaitės. Linksmai ir romantiškai griežė kultūros centro Kalnujuose liaudiškos muzikos kapela „Kalnuja“ (vad. Kęstutis Klikna).

plačiau
 
Susitikimas su prof. A.Vaišvila ir jo knygos pristatymas

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 5 d. RRKC Šiluvoje įvyko susitikimas su garbiu profesoriumi A.Vaišvila ir jo knygos „Nenusilenkusi Šiluva“ pristatymas. Šiluvos gimnazijos šauliai paskaitė ištraukas iš knygos, vienuolė Modesta paruošė skaidres iš knygos nuotraukų. Susitikimą organizavo Šiluvos muziejus, RRKC Šiluvoje, Šiluvos biblioteka. 

plačiau
 
Išvyka į Norgėlų kaimo Motinos dienos šventę

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 4 d., po mėgėjų meno kolektyvų koncerto Šiluvos kultūros namuose, RRKC Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko į Norgėlų kaimo bendruomenės organizuotą Motinos dienos proga šventę, kurioje suvaidino su E.Untulio spektakliu „Čerauninkės eksperiments“. Savo spektakliu šiluviškiai teatralai prisidėjo prie bendruomenės sveikinimų vietinėms  motinoms ir močiutėms. Spektaklio artisčių šmaikštumas, kūrybiškumas atitraukė žiūrovus nuo kasdieninių rūpesčių ir dovanojo gerą nuotaiką.

plačiau
 
Motinos diena Šiluvoje

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 4 d. RRKC Šiluvoje sukvietė visas mamas ir močiutes,  norinčias švęsti Motinos dieną. Mūsų šventę papuošė svečių kolektyvai iš Kaltinėnų kultūros centro.  Šventės prasidėjo RRKC Šiluvoje bardų dueto ir vokalinio - instrumentinio ansamblio „Šilo aidai“. Dainų, gražiausių melodijų ir eilių posmų pynė skambėjo mieloms mamoms, močiutėms. Dėkojame Kaltinėnų kultūros centro vadovei Neringai Eitutienei ir kolektyvų meno vadovei Viletai Gailevičienei bei svečių ir šiluviškių mėgėjų meno kolektyvų nariams už puikią šventinę nuotaiką, skambias dainas ir gražią bendrystę.

 

plačiau
 
Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyka pas bilioniškius į Šilalės rajoną

Paskelbta 2019 05 09

2019 m. gegužės 3 d. Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko pas bilioniškius į Šilalės rajoną parodyti E.Untulio spektaklį „Čerauninkės eksperiments“. Jau tapo tradicija, kasmet, Motinos dienos proga, vykti su teatru sveikinti Bilionių laisvalaikio salėje susirinkusias mamas, močiutes ir būsimas mamas. Šiemet tai jau trečias kartas. Nuotaikingas spektaklis atitraukė žiūrovus nuo kasdieninių rūpesčių ir dovanojo gerą nuotaiką.

 

plačiau
 
Šventinis koncertas „Tu man viena pasauly“ Pašaltuonyje

Paskelbta 2019 05 09

Pirmąjį gegužės penktadienį Pašaltuonyje visos mamos ir močiutės buvo sukviestos į šventinį koncertą „Tu man viena pasauly“, skirtą Motinos dienai paminėti. Pačias gražiausias eiles mamoms skaitė mažieji Pašaltuonio skaitovai, pačias skambiausias dainas dovanojo šeimų duetai ir vokalinis moterų ansamblis „Serbenta“, pačias gražiausias gėles mamoms dovanojo jų vaikai bei renginio organizatoriai. Džiaugiamės šventėje sulaukę gražaus būrio mamų, močiučių, tėvelių, vaikučių, savo seniūnės ir žiniasklaidos atstovų.

plačiau
 
Mamos diena Kalnujuose

Paskelbta 2019 05 07

Poeto M.Martinaičio žodžiais Kalnujuose prasidėjo Mamyčių, močiučių šventė. Šventėje skambėjo pačios nuotaikingiausios, linksmiausios Raseinių rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo Dainos studijos dainos.

plačiau
 
Gražiausios eilės ir dainos Mamai Paliepiuose

Paskelbta 2019 05 07

Gegužės 1-ąją RRKC Paliepiuose vyko koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Gražiausios eilės ir dainos buvo skirtos pačiam brangiausiam žmogui – Mamai! Visas susirinkusias mamas ir močiutes sužavėjo jaunųjų renginio vedėjų Elizos ir Kamilės atliekamos dainos, o Elizos smuiko stygos suvirpino ne vieną širdį. Skambant moterų vokalinio ansamblio ir moterų vokalinio dueto dainoms ne viena mama nubraukė laimės, o gal ir ilgesio ašarą.

plačiau
 
Motinos dienos koncertas Sujainiuose

Pakelbta 2019 05 07

Gražią šeštadienio popietę tulpės žiedas puošė ne vieną mamą, kurios atvyko į Raseinių rajono kultūros centrą Sujainiuose pasiklausyti šeimyninių duetų atliekamų dainų. Renginį pradėjo solistė Odeta Janušauskaitė (vadovė L.Matelienė), o gitara jai pritarė Monika Selvenytė. Programą papildė Raseinių rajono kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvai.

plačiau
 
Lai ilgametė mūsų draugystė tegul gyvuoja dar ilgai...

Paskelbta 2019 05 06

Gražus ir šiltas kultūrinis bendradarbiavimas su Blinstrubiškių socialinės globos namais tęsiasi ne vienerius metus. Ketvirtadienį, kai visi pradėjo ruoštis Motinos dienai, Raseinių rajono kultūros centro Sujainiuose mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ (vadovė L.Matelienė) ir merginų šokių kolektyvas „Vaivorykštė“ (vadovė R.Visockienė) vyko į Blinstrubiškių socialinės globos namus su šventine programa skirta Motinos dienai paminėti.

plačiau
 
Pažintinis turas po Žemaitijos sostinę ir Telšių rajoną

Paskelbta 2019 05 06

Atvelykio sekmadienį, balandžio 28 d., vyko Paliepių seniūnijos kaimų bendruomenių pažintinė – edukacinė kelionė „Pažintinis turas po Žemaitijos sostinę ir Telšių rajoną“, kurią organizavo bei kelionės programą kūrė RRKC kultūrinių renginių organizatorė Gervinėje Žaneta Vaištarienė ir Gervinės kaimo bendruomenės pirmininkė Jūratė Garliauskienė. Ši kelionė, tai antrus metus vyksianti tradicinė išvyka, kurios metu minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Jos metu, kaimų bendruomenių nusipelniusiems asmenims, už įvairius nuopelnus, įteikiame Lietuvos trispalvę. Paliepių seniūnijoje yra 7 bendruomenės, tad į šią kelionę buvo pakviesti 7 kiekvienos bendruomenės atstovai.

plačiau
 
Motinos dienos koncertas „Esi pati geriausia, nes mano Tu esi“ Gervinėje

Paskelbta 2019 05 06

Gegužės 4 dienos popietę Gervinėje vyko pati nuoširdžiausia metų šventė – koncertas, skirtas Motinos dienai „Esi pati geriausia, nes mano Tu esi“. Renginio vedantieji, sesers ir brolio duetas – Ramunė Urbonaitė ir Justinas Paukštys dovanojo pačius gražiausius ir šilčiausius žodžius, skirtus visoms susirinkusioms mamytėms, o nuoširdžias dainas dovanojo nuostabaus balso savininkė, solistė Karolina Kulišauskaitė bei „Auksinio lūšiuko“ laimėtoja už Raseinių krašto garsinimą meno srityje, solistė Emilija Bagdonaitė. Puikią nuotaiką šokio ritmu sukūrė šokių studijos „Svajonė“ mažiausiųjų kolektyvai bei jų vadovė Laura Balserienė.

plačiau
 
Šventinis renginys „Tau, Mama“ Plikiuose

Paskelbta 2019 05 06

Gegužės 4 d. 14 val. RRKC Plikiuose vyko renginys „Tau, Mama“. Pasveikinti susirinkusias mamas ir močiutes atvyko Raseinių rajono savivaldybės meras Andrius Bautronis, pačius gražiausius žodžius ir dainas savo mamoms skyrė RRKC Plikiuose vaikų kūrybinė grupė „Lašeliukai“ (vadovė A.Ročkienė). Susirinkusias mamas ir žiūrovus savo dainomis pradžiugino muzikinė grupė „Arti“ iš Kėdainių, o eilėraščius apie gyvenimą, esamas ir jau išėjusias mamas skaitė Leokadija Mockienė.

plačiau
 
Tautosakininko Mečislovo Davainio-Silvestraičio 170- ųjų gimimo metinių minėjimas Kalnujuose

Paskelbta 2019 05 06

2019 metai Kalnujuose pažymėti reikšmingais jubiliejais. Sausio mėnesį minėjome žymaus kompozitoriaus Juozo Tallat – Kelpšos 130 ąsias gimimo metines, o balandžio mėnesį kartu su kultūros centru Kalnujuose šventėme žurnalisto, poeto, publicisto, tautosakininko, kultūrininko, knygnešio Mečislovo Davainio - Silvestraičio 170 –ąsias gimimo metines. Iš jo darbų, kūrybos ir savitumo idėjų sėmėsi poetai Marcelijus Martinaitis ir Irena Janina Survilaitė. Ne veltui renginio pavadinimui yra panaudotos jo poezijos kelios eilutės: „Nors kitur norėtų in karalius skirti, velyč tarp savųjų varguose numirti“.

plačiau
 
Dvi I vietos respublikiniame konkurse „Lietuvos paukščiai 2019“

Paskelbta 2019 05 06

Respublikinis vaikų piešinių ir nuotraukų konkursas „Lietuvos paukščiai 2019“ buvo organizuotas jau penktus metus. Kompetentingai komisijai teko ilgai paplušėti, kol atrinko geriausius kūrinius. Tarp laimingųjų yra ir dvi Raseinių rajono kultūros centro dailės studijos mažosios menininkės: Medėja Vaitkevičiūtė ir Emilija Savickaitė.

plačiau
 
Koncertas „Mama, tai Tu" Gėluvoje

Paskelbta 2019 05 06

Gegužės  3 d. Gėluvos kaimo bendruomenės namuose vyko koncertas „Mama, tai Tu", skirtas Motinos dienai paminėti. Savo gražiausias dainas mamoms ir visiems susirinkusiems dovanojo RRKC Gėluvoje moterų vokalinis ansamblis „Gėluvos gaida" ir mergaičių vokalinis ansamblis. 

 

plačiau
 
Vitalijos Katunskytės ir Aido Maniko koncertas Pramedžiavoje

Paskelbta 2019 05 06

2019-05-04 d., artėjant šviesiai šventei-Motinos dienai, pramedžiaviškiai pabuvojo atlikėjų Vitalijos Katunskytės ir Aido Maniko koncerte. Vieni atėjo pasisemti gerų emocijų, kiti pabendrauti, pasibūti su ne taip dažnai matytais kaimynais, treti - naujų įspūdžių, potyrių ieškantys. Gražu, kad šie atlikėjai turi ištikimų gerbėjų; į mūsų kaimelį atvyko iš tolimesnio Milašaičių kaimo keletas V.Katunskytės ir A.Maniko ištikimų žiūrovių. Pramedžiaviškiai šiltai padėkojo atlikėjams už koncertą bei įteikė puokštę gėlių Vitalijai Katunskytei jos vardo dienos proga.

plačiau
 
Nemakščių liaudiškos muzikos kapelos „Nemakščių vyrai“ Kražiuose

Paskelbta 2019 05 03

Balandžio 26 d. RRKC Nemakščiuose liaudiškos muzikos kapela „Nemakščių vyrai“ (vad. Juozapas Juščius) dalyvavo Kražių M.K.Sarbievijaus kultūros centro organizuotoje vokalinių ansamblių šventėje „Uždainuokim kaimynėliai“. Šis renginys vyksta jau antrus metus, šiemet nuotaikingas melodijas šventės žiūrovams dovanojo kolektyvai iš Viduklės, Nemakščių, Kaltinėnų, Šilalės, Užvenčio, Žagarės ir Kražių. 

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   sekantis