Naujienos
Respublikinė vokalinių ansamblių šventė „Dainuoju Lietuvai” Plikiuose

Paskelbta 2019 05 20

Kartu su pavasariška žaluma, kvepiančiomis gėlėmis, bitučių dūzgesiu, žydinčiais sodais, nepakartojamais paukščių balsais sulaukėme ilgai lauktos šventės. Gegužės 18 dieną Raseinių rajono kultūros centre Plikiuose jau VIII-ą kartą vyko tradicinė Respublikinė vokalinių ansamblių šventė „Dainuoju Lietuvai”, kurią organizavo RRKC Plikiuose kultūrinių renginių organizatorė Aldona Ročkienė.

plačiau
 
Susitikimas su aktore Olita Dautartaite „O, mūs šventas lietuviškas žodi" Šiluvoje

Paskelbta 2019 05 17

Gegužės 13 d. 13.30 val. RRKC Šiluvoje vyko II dalių kūrybinis renginys - susitikimas su aktore Olita Dautartaite „O, mūs šventas lietuviškas žodi". I dalyje aktorė Olita analizavo Jono Strielkūno ir Bernardo Brazdžionio kūrybą bei biografijas, dalinosi prisiminimais, klausėmės šių autorių kūrybos - poezijos. Intarpuose aktorė puikiai įpynė liaudies ir autorių kūrybos dainas, kurias pati ir padainavo. II renginio dalies tema: „Su Vaižgantu ir apie Vaižgantą“, skirta didžio rašytojo ir kanauninko metams paminėti. Ir nors salėje susirinko nedaug susidomėjusiųjų, bet visi  buvome sužavėti nuostabios asmenybės, aktorės Olitos Dautartaitės, nuoširdumu ir meistriškumu. Susitikimas su aktore Olita Dautartaite atėjusių nenuvylė. Gavome peno dvasiai ir skirstėmės apimti pakylėtos nuotaikos.

plačiau
 
Tautinių šokių kolektyvas „Raskila'' svečiavosi Neringos šokių studijos gimtadienyje

Paskelbta 2019 05 16

Gegužės 10 d. V.Petkaus pagrindinėje mokykloje vyko 10 -asis Neringos šokių studijos gimtadienis, kuriame dalyvavo ir RRKC tautinių šokių kolektyvas „Raskila''. Buvo smagu sudalyvauti ir kartu pašokti liaudies šokius. Savo šokiais jiems siuntėme žinutę apie mūsų  liaudies kultūrą, tradicijas, papročius. Kiekvienas šokių stilius tarsi parodo kokie mes esam kūrybingi ir drąsūs. Renginio kulminacija - finalinis šokis, padėkos vadovams ir šokėjams. Džiaugiamės galėdami dalyvauti šokių studijos 10-ajame gimtadienyje,  nes tokie renginiai sujungia skirtingus šokių kolektyvus,  šokėjus, vadovus. 

plačiau
 
Viduklės moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė" dalyvavo šventėje ,,Laiškas Mamai“

Paskelbta 2019 05 15

Gegužės 4 d. RRKC Viduklėje moterų vokalinis ansamblis „Vijūnė" (vad. L.Matelienė) dalyvavo RRKC Berteškiuose vykusioje Motinos dienos minėjimo šventėje „Laiškas Mamai". „Vijūnė“ bei kiti koncerto dalyviai savo dainomis ir šokiais tikrai pradžiugino salėje sėdinčių svečių bei žiūrovų širdis. Dėkojame RRKC Berteškiuose mėgėjų meno kolektyvo vadovei Jolitai Pužaitienei už kvietimą bei nuoširdų, ilgametį bendradarbiavimą.

plačiau
 
Folkloro festivalyje „Pavasaris sodus rėdo“

Paskelbta 2019 05 14

Folkloro festivalis „Pavasaris sodus rėdo“, skirtas Šakių kultūros centro folkloro ansamblio „Šakija“ (vadovė V. Snūdaitienė) 20-mečio jubiliejui paminėti. Šeimininkai pasirūpino, kad svečiai išsivežtų daug viešnagės įspūdžių, todėl Raseinių kultūros centro folkloro ansamblis „Degule“ ir Plungės rajono Tverų folkloro ansamblis „Kermošius“ buvome apdovanoti ekskursija po Sudargo piliakalnius apie kuriuos papasakojo vietos bibliotekos vedėja Valerija. Turėjome nuostabias akimirkas.

plačiau
 
Šiluvos kolektyvo sėkmė Taujėnų dvare

Paskelbta 2019 05 14

Gegužės 11 d. Raseinių rajono kultūros centro Šiluvoje vokalinė grupė „Ingrida ir draugai“ dalyvavo Respublikinėje vokalinių ansamblių konkursinėje šventėje „Šventosios gaida“ Taujėnų dvare. Konkursinėje šventėje dalyvavo 18 kolektyvų iš daugelio Lietuvos miestų ir miestelių, o kolektyvus vertino komisija: profesorius K.Barisas, docentas G.Ramanauskas ir mokytoja-metodininkė D.Stundžienė. Jaukioje Taujėnų dvaro aplinkoje kolektyvus lydėjo malonus  ir šiltas bendravimas.

plačiau
 
Folklorinis ansamblis „Degule“ folkloro festivalyje „Aukštas dangus“

Paskelbta 2019 05.14

Jau septintą kartą Pakruojo rajono Linkuvos kultūros centras sukviečia folkloro kolektyvus draugėn. Linkuvos seniūnijos Veselkiškių kaime, kompozitoriaus Juozo Pakalnio sodyboje, susirinko kolektyvai iš Biržų, Pasvalio, Pakruojo, Joniškio, Bauskės (Latvija), Rietavo, Raseinių, Linkuvos kultūros centrų. Festivalio programos akcentas buvo vietovardžių metams skirta tema. Išklausę vieni kitų programų, būryje pasidainavę, pasidžiaugę susitikimo akimirka lauksime naujų pasimatymų.
 

plačiau
 
Motinos dienos minėjimas - koncertas „Laiškas mamai“ Berteškiuose

Paskelbta 2019 05 14

„Rašau Tau laišką, Mama. Sunku patikėti, bet nesurandu geriausiai emocinį ryšį su Tavimi išreiškiančio žodžio; žodžio, kurį labiausiai tiktų prišlieti prie Tavojo vardo, nes žodžiai ,,brangi“, ,,miela“, ,,mylima“, „artima“ atrodytų per seklūs. Turbūt reikėtų juos visus sudėti vieną šalia kito. Ir atrodytų tada jie lyg danguje skrendančių gervių virtinė, atnešanti mums pavasarį… “. Gegužės 4 d. Berteškiuose vyko Motinos dienos minėjimas - koncertas „Laiškas mamai“. Renginio svečiai Raseinių rajono meras Andrius Bautronis, Betygalos seniunijos seniunas Stanislovas Totilas, Raseinių kultūros centro direktorė Inga Šatkauskienė.

plačiau
 
Motinos diena Girkalnyje

Paskelbta 2019 05 14

Gegužės 5 d. Girkalnio bažnyčioje po Šv. Mišių liejosi sveikinimai mamoms. Sveikinimo žodį tarė Girkalnio seniūnijos seniūnė Justina Šaulienė, koncertinę programą dovanojo Raseinių kultūros centro vaikų ir jaunimo „Dainos studija” vadovė Lina Volfienė.

 

plačiau
 
Pėsčiųjų žygis partizanų vado Jono Žemaičio - Vytauto 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Paskelbta 2019 05 13

Gegužės 19 d. KVIEČIAME DALYVAUTI

Pėsčiųjų žygis partizanų vado Jono Žemaičio - Vytauto 110-osioms gimimo metinėms paminėti

Maršruto ilgis - 12,5 km.

Jurbarko r. Šimkaičių - Girdžių seniūnijose

plačiau
 
Motinos dienos paminėjimo šventė Kaulakiuose

Paskelbta 2019 05 13

Gegužės 4 dieną Raseinių rajono kultūros centre Kaulakiuose vyko Motinos dienos paminėjimo šventė. Šventėje nuotaikingą koncertinę programą parodė kultūros centro Kaulakiuose mėgėjų meno kolektyvai (vad. Valdas Paulauskas). Šiuolaikinius šokius šoko Girkalnio pagrindinės mokyklos mokinės Kamilė ir Vytautė Vasiliauskaitės. Linksmai ir romantiškai griežė kultūros centro Kalnujuose liaudiškos muzikos kapela „Kalnuja“ (vad. Kęstutis Klikna).

plačiau
 
Susitikimas su prof. A.Vaišvila ir jo knygos pristatymas

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 5 d. RRKC Šiluvoje įvyko susitikimas su garbiu profesoriumi A.Vaišvila ir jo knygos „Nenusilenkusi Šiluva“ pristatymas. Šiluvos gimnazijos šauliai paskaitė ištraukas iš knygos, vienuolė Modesta paruošė skaidres iš knygos nuotraukų. Susitikimą organizavo Šiluvos muziejus, RRKC Šiluvoje, Šiluvos biblioteka. 

plačiau
 
Išvyka į Norgėlų kaimo Motinos dienos šventę

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 4 d., po mėgėjų meno kolektyvų koncerto Šiluvos kultūros namuose, RRKC Šiluvoje mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko į Norgėlų kaimo bendruomenės organizuotą Motinos dienos proga šventę, kurioje suvaidino su E.Untulio spektakliu „Čerauninkės eksperiments“. Savo spektakliu šiluviškiai teatralai prisidėjo prie bendruomenės sveikinimų vietinėms  motinoms ir močiutėms. Spektaklio artisčių šmaikštumas, kūrybiškumas atitraukė žiūrovus nuo kasdieninių rūpesčių ir dovanojo gerą nuotaiką.

plačiau
 
Motinos diena Šiluvoje

Paskelbta 2019 05 10

Gegužės 4 d. RRKC Šiluvoje sukvietė visas mamas ir močiutes,  norinčias švęsti Motinos dieną. Mūsų šventę papuošė svečių kolektyvai iš Kaltinėnų kultūros centro.  Šventės prasidėjo RRKC Šiluvoje bardų dueto ir vokalinio - instrumentinio ansamblio „Šilo aidai“. Dainų, gražiausių melodijų ir eilių posmų pynė skambėjo mieloms mamoms, močiutėms. Dėkojame Kaltinėnų kultūros centro vadovei Neringai Eitutienei ir kolektyvų meno vadovei Viletai Gailevičienei bei svečių ir šiluviškių mėgėjų meno kolektyvų nariams už puikią šventinę nuotaiką, skambias dainas ir gražią bendrystę.

 

plačiau
 
Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyka pas bilioniškius į Šilalės rajoną

Paskelbta 2019 05 09

2019 m. gegužės 3 d. Šiluvos mėgėjų teatras „Cinkelis“ išvyko pas bilioniškius į Šilalės rajoną parodyti E.Untulio spektaklį „Čerauninkės eksperiments“. Jau tapo tradicija, kasmet, Motinos dienos proga, vykti su teatru sveikinti Bilionių laisvalaikio salėje susirinkusias mamas, močiutes ir būsimas mamas. Šiemet tai jau trečias kartas. Nuotaikingas spektaklis atitraukė žiūrovus nuo kasdieninių rūpesčių ir dovanojo gerą nuotaiką.

 

plačiau
 
Šventinis koncertas „Tu man viena pasauly“ Pašaltuonyje

Paskelbta 2019 05 09

Pirmąjį gegužės penktadienį Pašaltuonyje visos mamos ir močiutės buvo sukviestos į šventinį koncertą „Tu man viena pasauly“, skirtą Motinos dienai paminėti. Pačias gražiausias eiles mamoms skaitė mažieji Pašaltuonio skaitovai, pačias skambiausias dainas dovanojo šeimų duetai ir vokalinis moterų ansamblis „Serbenta“, pačias gražiausias gėles mamoms dovanojo jų vaikai bei renginio organizatoriai. Džiaugiamės šventėje sulaukę gražaus būrio mamų, močiučių, tėvelių, vaikučių, savo seniūnės ir žiniasklaidos atstovų.

plačiau
 
Mamos diena Kalnujuose

Paskelbta 2019 05 07

Poeto M.Martinaičio žodžiais Kalnujuose prasidėjo Mamyčių, močiučių šventė. Šventėje skambėjo pačios nuotaikingiausios, linksmiausios Raseinių rajono kultūros centro vaikų ir jaunimo Dainos studijos dainos.

plačiau
 
Gražiausios eilės ir dainos Mamai Paliepiuose

Paskelbta 2019 05 07

Gegužės 1-ąją RRKC Paliepiuose vyko koncertas, skirtas Motinos dienai paminėti. Gražiausios eilės ir dainos buvo skirtos pačiam brangiausiam žmogui – Mamai! Visas susirinkusias mamas ir močiutes sužavėjo jaunųjų renginio vedėjų Elizos ir Kamilės atliekamos dainos, o Elizos smuiko stygos suvirpino ne vieną širdį. Skambant moterų vokalinio ansamblio ir moterų vokalinio dueto dainoms ne viena mama nubraukė laimės, o gal ir ilgesio ašarą.

plačiau
 
Motinos dienos koncertas Sujainiuose

Pakelbta 2019 05 07

Gražią šeštadienio popietę tulpės žiedas puošė ne vieną mamą, kurios atvyko į Raseinių rajono kultūros centrą Sujainiuose pasiklausyti šeimyninių duetų atliekamų dainų. Renginį pradėjo solistė Odeta Janušauskaitė (vadovė L.Matelienė), o gitara jai pritarė Monika Selvenytė. Programą papildė Raseinių rajono kultūros centrų mėgėjų meno kolektyvai.

plačiau
 
Lai ilgametė mūsų draugystė tegul gyvuoja dar ilgai...

Paskelbta 2019 05 06

Gražus ir šiltas kultūrinis bendradarbiavimas su Blinstrubiškių socialinės globos namais tęsiasi ne vienerius metus. Ketvirtadienį, kai visi pradėjo ruoštis Motinos dienai, Raseinių rajono kultūros centro Sujainiuose mišrus vokalinis ansamblis „Šypsena“ (vadovė L.Matelienė) ir merginų šokių kolektyvas „Vaivorykštė“ (vadovė R.Visockienė) vyko į Blinstrubiškių socialinės globos namus su šventine programa skirta Motinos dienai paminėti.

plačiau
 
ankstesnis  1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15   16   17   18   19   20   21   22   23   24   25   26   27   28   sekantis