Naujienos
Projekto „Atrask save" dalyvės atsiliepimai


Paskelbta 2018 09 28

Projektas „Atrask save''  baigiasi 2018 m. rugsėjo 30 d. Tai vienareikšmiškai buvo puikus tramplynas daugeliui jaunuolių, o kitiems ir labai reikšminga, ir svarbi pagalba, kurios reikėjo čia ir dabar! Dalinuosi su Jumis vienos dalyvės atsiliepimu.

,,Esu Laura, baigusi bakalauro studijas nežinojau kuom užsiimti kadangi nedomino dirbti pagal turimą specialybę aktyviai ieškojau kuo užsiimti. Mano paieškų metu mane atrado Vaida, kuri viską ir papasakojo apie projektą. Iš pat pradžių manęs nelabai domino, bet po daugybės susitikimų su Vaida tvirtai nusprendžiau mokytis manikiūro kursų. Tačiau ir tada man pasirodė, kad čia yra nesąmonė ir kam to reikia... O šiandien jau baigusi ir dirbdama metus laiko sakau didžiūlį ačiū tiems kas sugalvojo šitą projektą ir koordinatorius tokius kaip Vaida".

 

Projektas „Atrask save“ finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšomis. Projektą vykdo Lietuvos darbo birža, pagrindinis partneris – Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos.
 
Informaciją pateikė projekto „Atrask save“ vietos koordinatorė Vaida Bartkevičienė, tel nr. 863614483,

el. p. jgi.raseiniai@gmail.com.