Naujienos
Raseinių rajono kultūros centre įgyvendinamas projektas „Atrask save“


Paskelbta 2018 03 02

Projektas „Atrask save“ siūlo didelę paslaugų įvairovę visiems darbo, mokymosi ir praktikos galimybių ieškantiems jauniems žmonėms.Tu turi unikalią galimybę įsitraukti į aktyvų visuomeninį gyvenimą, išbandyti ir atrasti tas veiklos sritis, kurios labiausiai atitinka tavo gebėjimus ir, svarbiausia, norus.

 

 

 

Jeigu tau nuo 15 iki 29 metų, nedirbi, nesimokai ir nesi įsiregistravęs (-usi) darbo biržoje, Raseinių rajono kultūros centre tavęs laukia Jaunimo garantijų koordinatorius – asmuo, nekantraujantis su tavimi susipažinti ir pasiūlyti ne tik patrauklią darbo vietą, bet ir galimybę mokytis!

 

Kaip viskas vyksta?

Kartu su Jaunimo garantijų koordinatoriumi išsiaiškinę, ką norėtum veikti gyvenime, aptarsite, kokių įgūdžių turi, o kuriuos galbūt reikėtų patobulinti ir pagal tai susikursite individualų veiklos planą. Tavo veiklos plano įgyvendinimas gali trukti nuo 1 iki 3 mėnesių ir pagal poreikius apimti įvairias paslaugas, pavyzdžiui:

  • savęs pažinimas;
  • motyvavimas;
  • informavimas ir konsultavimas apie tavo galimybes;
  • įtraukimas į visuomenei naudingą veiklą;
  • tarpininkavimas su švietimo įstaigomis ar teritorinėmis darbo biržomis;
  • savanoriškos veiklos atlikimo organizavimas.

Įgyvendindamas (-a) šį planą augsi ir tobulėsi: įgysi trūkstamų žinių ir įgūdžių, kurie padės tau užtikrintai žengti į darbo rinką arba pradrąsins grįžti į švietimo sistemą.

 

Baigęs (-usi) dalyvavimą veiklose ir įsiregistravęs (-usi) darbo biržoje, tu taip pat galėsi dalyvauti projekte „Naujas startas“: įgyti paklausią profesiją, darbo įgūdžių tiesiogiai darbo vietoje arba gauti darbo užmokesčio subsidiją ir taip dar labiau sustiprinti savo pozicijas darbo rinkoje.

 

Projektas „Atrask save“ vyksta visoje Lietuvoje, dalyvavimas nemokamas.

 

Projekto „Atrask save“ rodiklių pasiekimas.

Projektas „Atrask save“, vykdomas nuo 2015 m. Spalio 1 d. Per šį laiką: pasirašyta sutikimų naudoti asmens duomenis – 112, sutikimų dalyvauti – 100, pasirašyta IVP (individualios veiklos planas) – 84, priimta kokybiškų pasiūlymų – 27 (kokybišku pasiūlymu laikoma, jei asmuo grįžta į švietimo sistemą ar darbo rinką per 28 d. Nuo pasiūlymo gavimo).

Visos konsultacijos vyksta individualiai ir prisitaikant prie jaunuolio poreikių. Susitikimų laikas derinamas kartu su jaunu žmogumi, atsižvelgiant į jo užimtumą. Dalyvaujantiems projekte apmokamas sveikatos draudimas.

Visus, norinčius prisijungti prie projekto veiklos, ar pažįstančius 15–29 metų jaunuolius, kurie niekur nedirba, nesimoko, yra neregistruoti darbo biržoje ir nedalyvauja mokymuose, kviečiame kreiptis į Raseinių rajono kultūros centro jaunimo garantijų iniciatyvos projekto atstovus: vietos JGI koordinatorė – Vaida Bartkevičienė, tel.: 8 636 14483, el.p. jgi.raseiniai@gmail.com, konsultantė karjeros klausimais, psichologė – Rasa Baležentytė el.p.: rasa.balezentyte@gmail.com, Sportinių užsiėmimų treneris – Rokas Ramanauskas tel.: 8 639 11475

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.

 

Apsisprendei?

Susisiek su koordinatoriumi, aptark savo norus, kartu sudarysite individualų veiklų planą, kuriame suplanuosite veiksmus ir priemones, reikalingas tavo tikslui pasiekti.

 

Vietos JGI koordinatorė: Vaida Bartkevičienė, tel.: 8 636 14483, el.p. jgi.raseiniai@gmail.com

 

Projektą „Atrask save“ įgyvendina Lietuvos darbo birža bendradarbiaudama su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Projektas finansuojamas iš Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir valstybės biudžeto lėšų.