Naujienos
Viktorina „Milijonas šypsenų Lietuvai“


Paskelbta 2019 04 02

Raseinių rajono kultūros centras Gervinėje, šiltą kovo 29 d. pavasario vakarą, organizavo viktoriną „Milijonas šypsenų Lietuvai“, skirtą Lietuvos valstybės atmintinoms datoms paminėti.

Vytautas Juozapaitis yra sakęs „Mylėkime Lietuvą savyje, o ne save Lietuvoje“, todėl ir buvo organizuojama ir įgyvendinta viktorinos, apie mūsų Lietuvą – Tėvynę, idėja.

Klausimų čia buvo įvairių – ir sunkesnių, ir lengvesnių, komandos taip pat buvo labai įvairios. Nuo penkiamečio dalyvio iki senjoro. Susirinkusieji turėjo atsakyti į 40 klausimų iš Lietuvos istorijos: apie piliakalnius, krepšinį, automobilius, nacionalinius patiekalus, Raseinių kraštą bei senuosius didikų laikus.

Labai džiugu, kad dalyvavo net 7 komandos! O po atkaklios kovos, susumavus visus taškus, paaiškėjo nugalėtojai:

III vietos nugalėtojai – komanda „Močiutės“ (Irena Celskienė, Elytė Visockienė ir Laima Franckevičienė);

II vietos nugalėtojai – komanda „Kaimynai“ (Kalnujų kaimo bendruomenės atstovai: Alvyda Paulauskienė, Rūtenė Žemkauskienė ir Andrius Žemkauskas);

I vietos nugalėtojai - komanda „Žalia-balta“ (Vakaris Rimkus, Jūratė Garliauskienė ir Skaistė Mockutė).

Prizinių vietų laimėtojai buvo apdovanoti RKKC Gervinėje diplomais, knygomis apie Raseinių kraštą bei kitais suvenyrais.

 

Ačiū visiems atvykusiems iš kaimyninių kaimelių – Kalnujų ir Sujainių. Ačiū visiems dalyvavusiems už puikią nuotaiką ir gerą penktadienio vakarą.

 

Milijonas šypsenų Lietuvai... Dalinkime geras emocijas ir šypsenas šalia esantiems!

 

 

Teksto autorė:

Raseinių rajono kultūros centro Gervinėje kultūrinių renginių organizatorė Žaneta Vaištarienė

Teksto nuotraukos Skaistės Mockutės