Nemakščiuose
Vaikų velykėlės/2016

Puoselėjant senąsias Velykų tradicijas Nemakščių seniūnijoje buvo surengta tradicinė Atvelykio šventė. Margučius pavasarine žeme ridenome, pyragus ragavome, Velykės dovanomis dalinomės, tikėdami, kad sužaliuos gamta, žemėje pasėtas grūdas neš gausų derlių, o mūsų šeimose bus darna, džiaugsimės sveikata.

plačiau
 
Šv. Velykų belaukiant/2016

Didžiąją savaitę, apmastydami Kristaus gyvenimo paskutines dienas,  pasiruošiame Šv. Velykų džiaugsmui. Pašešuvio kaimo bendruomenės namuose, Didžiąją savaitę bendruomenės tikintieji susitelkia bendrai maldai.

plačiau
 
Iškilminga Kovo 11-osios šventė Nemakščių seniūnijoje/2016

Šventės sukurta nuotaika, buvimo kartu džiaugsmas, lietuvybės ir meilės savo kraštui puoselėjimas yra svarbūs dalykai, kurie ir augina mus laisvais savo laisvos valstybės piliečiais.

plačiau
 
Vasario 16 - osios minėjimas/2016

Tądien kupini pakylėtos nuotaikos, šypsenų ir šiltų bendrystės jausmų gausus būrys gimnazijos pedagogų, moksleivių ir svečių susirinko į šventę.

plačiau
 
Grupės "Ambrozija" muzikos ir humoro šou/2016

Humoro grupė "Ambrozija" ir Pauliaus Stalionio koncertas subūrė žmones į Nemakščių bendruomenės namus.

plačiau
 
Triukšmingai palydėtos užgavėnės/2016

Visos raganos, čigonės, baidyklės, ubagai, daktarai, velniai ir ožiai pirmiausiai rinkosi Nemakščių seniūnijos aikštėje.

plačiau
 
Sausio 13-osios minėjimas/2016

Raseinių rajono kultūros centro darbuotojai suvieniję visas seniūnijos bendruomenes,  kartu su visa Lietuva 25-ąjį kartą pagerbė už šalies laisvę 1991-ųjų sausį kovojusius ir gyvybę paaukojusius žmones.

plačiau
 
Eglutės įžiebimo šventė/2015

Šis vakaras leido pajusti tikrąją adventinio laikotarpio prasmę. Ramumu dvelkianti aplinka, tylus žvakių virpėjimas, nuoširdžiai su meile giedamos giesmės, šiltas Nemakščių gimnazijos šeimininkų priėmimas padovanojo neišdildomų įspūdžių kupiną vakarą. Privertė giliau susimąstyti apie susikaupimo laikotarpį ir labiau pajusti Šv. Kalėdų dvasią.

plačiau